Rezultatyviu žaidimu Šarūnas Jasikevičius svariai prisidėjo prie Indianos „Pacers“ (19 perg. – 14 pral.) sėkmės. Savo aikštėje „Pacers“ 112:88 (31:25, 30:24, 20:17, 31:22) sutriuškino Milvokio „Bucks“ (18-15).

Šį kartą praėjusios tarpusavio dvikovos scenarijus nepasikartojo. Lapkričio 12 dieną „Pacers“ diktavo sąlygas „Bucks“ ekipai, turėjusi 14 taškų pranašumą. Tačiau varžovai pavijo Indianos komandą, o aidint finalinei sirenai išplėšė pergalę 103:102.

Šįsyk nuo pirmųjų minučių į priekį atitrūkę šeimininkai diktavo tempą iki finalinės sirenos. Antrajame kėlinyje pirmaudami 40:33, „Pacers“ spurtavo 16:6 ir susikrovė 17 taškų persvarą.

„Bucks“ pavyko sumažinti skirtumą iki 7 taškų (61:68) trečiajame kėlinyje, tačiau Š.Jasikevičius ir Stephenas Jacksonas iniciavo spurtą 13:4, po kurio nugalėtojas abejonių nebekėlė.

Šį kartą svariai prie pergalės prisidėjo Š.Jasikevičius. Nuo suolelio pakilęs lietuvis per 24 minutes pelnė 17 taškų (4/7 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius kamuolius, bet po 2 sykius suklydo ir prasižengė.

„Pacers“: Stephenas Jacksonas 24 taškai, Šarūnas Jasikevičius ir Fredas Jonesas po 17, Jermaine'as O'Nealas 16, Austinas Croshere'as 12.

„Bucks“: Danas Gadzuričas 17, T.J.Fordas 16, Michaellas Reddas 13, Jiri Welschas 12, Bobby Simonsas 11.

•

Čikagos „Bulls“ (15-20) trijų iš eilės laimėtų rungtynių serija nutrūko. Praėjusią naktį „bulius“ 99:93 (28:26, 15:16, 23:21, 33:30) įveikė namie rungtyniavę Minesotos „Timberwolves“ (16-17) krepšininkai.

„Bulls“ atsiliekant 71:73, varžovai paskutiniajame kėlinyje spurtavo 7:2 ir atitrūko 7 taškų skirtumu (80:73). Nors Darius Songaila pataikė du baudos metimus, netrukus „Timberwolves“ lyderis Kevinas Garnettas įmetė 4 taškus iš eilės, ir šeimininkai atitrūko 84:75.

Nors Čikagos klubui pavyko priartėti iki 92:94, tačiau iki rungtynių pabaigos buvo likę 15 sekundžių. „Bulls“ pasiekti pergalę neleido sėkmingai varžovų metamos baudos.

Minesotos klubą į priekį vedęs K.Garnettas atliko 500-ąjį savo karjeros „dvigubą dublį“. Be to, jam trūko vos vieno rezultatyvaus perdavimo iki pirmojo „trigubo dublio“ šį sezoną.

D.Songaila į nugalėtojų krepšį šįsyk įmetė 7 taškus (2/6 dvitaškių, 3/4 baudų). Puolėjas per 28 minutes atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Timberwolves“: Kevinas Garnettas 28 (14 atk. kam., 9 rez. perd.), Wally Szczerbiakas 25 (9 atk. kam.), Trentonas Hassellas 14, Troy Hudsonas 12, Marko Jaričius 9.

„Bulls“: Andresas Nocioni 23 (9 atk. kam.), Benas Gordonas 19, Kirkas Hinrichas 17 (8 atk. kam., 17 rez. perd.), Mike'as Sweetney 12.

Philadelphia 76ers - Utah Jazz 102-110

Jo Knicks su Blazers bando atsigauti :) ..... tik jei Rockets nepateks jau i playoffus tia isvis gaidys bus.... :/
2006-01-12
bek tu is cia su sawo lebronu..
2006-01-12
jaska maldaec,bet va ir songaila gera zaidima rodo.... gerai zaidzia tie lietuviai,tik va macui nenuskilo kazkaip....
2006-01-12
+1
Niujorkas penkta pergale is eiles.. ir nugali ne bet ka, o Fyniksa, Klivlenda, dabar Dalasa..