Moterų Eurolygoje Vilniaus „Lietuvos telekomo“ ekipa iškovojo septintąją pergalę. Ketvirtadienį (01.12) savo aikštelėje vilnietės 80:67 (23:10, 13:23, 25:15, 19:19) nugalėjo Krokuvos „Wisla Can-Pack“ krepšininkes.

Pirmajame kėlinyje vilnietės diktavo žaidimo sąlygas ir buvo įgijusios 16 taškų pranašumą (21:5), tačiau įpusėjus antrajam ketvirčiui Lenkijos krepšininkės sugebėjo priartėti iki trijų taškų (28:31), o trečiojo kėlinuko pradžioje – ir išlyginti rezultatą (40:40).

[image=5775 left]Vėliau vilnietės spurtavo 7:0 ir įgijusios dviženklę persvarą išlaikė ją iki mačo pabaigos. „Lietuvos telekomo“ krepšininkės pasiekė septintąją pergalę moterų Eurolygos varžybose ir išliko antroje C grupės vietoje.

„Lietuvos telekomas“: Sandra Valužytė ir Katie Douglas po 20 taškų, Irena Baranauskaitė 14, Jurgita Štreimikytė 13.

„Wisia-Cap-Pack“: Anna De Forge 32 taškai, Nataliya Trafimava 16.

Po rungtynių vyriausiasis Vilniaus ekipos treneris Algirdas Paulauskas teigė, kad jo auklėtinės sėkmingai pradėjo rungtynes, tačiau dėl didelės persvaros iššvaistymo kaltę prisiėmė sau: „Pradėjau per anksti keisti žaidėjas ir tai komandą išmušė iš ritmo".

A.Paulauskas tvirtino, kad Eurolygos varžybose buvusi mėnesio pertrauka taip pat turėjo įtakos susitikimo eigai.

„Lietuvos telekomo“ stratego oponentas Elmedinas Omaničius pabrėžė, kad jo ekipai buvo labai sunku kovoti prieš aukštas Vilniaus klubo krepšininkes. „Per šį mačą gerai sužaidė tik trys žaidėjos, pelniusios 32, 16 ir 8 taškus.

Jeigu norime laimėti rungtynes prieš tokio aukšto lygio ekipą, taškus turi pelnyti ne penkios krepšininkės“, – tvirtino strategas, pasidžiaugęs atkakliu ir žiūrovams įdomiu susitikimu.

Bliamba wisos Lietuvos komandos eurolygoj duoda gazo:) shaunu tiesiog:)