Asmeninį šio sezono rezultatyvumo rekordą pakartojęs Žydrūnas Ilgauskas džiaugtis neturėjo kuo – jo vedama Klivlendo „Cavaliers“ (20 perg. – 13 pral.) buvo priversta pripažinti varžovų pranašumą. Los Andžele ji nusileido „Lakers“ (19-17) ekipai 98:99 (25:28, 25:18, 17:22, 31:31).

Ekipos apylygiai žaidė per visą susitikimą: lyderis keitėsi 9 kartus, rezultatas lygus buvo 18 sykių, o didžiausias skirtumas tarp ekipų siekė tik 7 taškus.

Mačo pabaigoje „Lakers“ į pergalę ėmė vesti Kobe Bryantas, kuris per šį mačą nebuvo toks rezultatyvus kaip iki šiol – per tris ketvirčius K.Bryantas buvo surinkęs 17 taškų. Per penkerias rungtynes iki tol K.Bryantas nepalikdavo aikštės nepelnęs 40 taškų per mačą.

Visgi pabaigoje NBA žvaigždės ranka nedrebėjo. Tris „Lakers“ atakas, įskaitant ir dvitaškį likus 8 sekundėms, sėkmingai užbaigęs K.Bryantas išvedė Los Andželo klubą į priekį 99:97.

„Cavaliers“ galėjo išplėšti ir pratęsimą, ir pergalę. Likus 5 sekundėms K.Bryantas neleistinai sustabdė LeBroną Jamesą. 21 metų žaidėjo ranka sudrebėjo metant antrąją baudą, tačiau Drew Goodenas atkovojo kamuolį puolime.

Vis dėlto rezultatyviai užbaigti atakos, rengtos po minutės pertraukėlės, „Cavaliers“ nesugebėjo. L.Jameso metimas skriejo pro šalį, o pergalę šventė „Lakers“.

Rezultatyviausias šiose rungtynėse buvo Ž.Ilgauskas. Jis per 35 minutes pelnė 29 taškus (11/15 dvitaškių, 7/9 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, bet 2 sykius suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„Lakers“: Kobe Bryantas 27 taškai (9/21 metimo), Lamaras Odomas 20 (10 atk. kam., 9 rez. perd.), Chrisas Mihmas 15, Smushas Parkeris 12.

„Cavaliers“: Žydrūnas Ilgauskas 29, LeBronas Jamesas 28 (9 rez. perd.), Drew Goodenas 15 (11 atk. kam.), Luke'as Jacksonas 11.

Kitos rungtynės:

San Antonijaus „Spurs“ (27-9) – Detroito „Pistons“ (28-5) 68:83 (15:28, 21:20, 15:21, 17:14).

„Spurs“: Tony Parkeris ir Timas Duncanas (13 atk. kam.) po 17, Emanuelis Ginobili 16, Nickas Van Exelis 6.

„Pistons“: Rasheedas Wallace'as 27 (10 atk. kam.), Richardas Hamiltonas 22, Tayshaunas Prince'as 13 (12 atk. kam.), Chauncey Billupsas 9 (14 rez. perd.).

Fynikso „Suns“ (23-12) – „Golden State Warriors“ (17-18) 112:99 (29:22, 35:32, 28:19, 20:26).

„Suns“: Shawnas Marionas 21 (12 atk. kam.), Steve'as Nashas (16 rez. perd.) ir Borisas Diaw po 20, Raja Bellas 17, Kurtas Thomasas (16 atk. kam.) ir Eddie House'as po 15.

„Warriors“: Baronas Davisas 22, Mike'as Dunleavy ir Derekas Fisheris po 15, Ike Diogu 13, Jasonas Richardsonas 12, Žarko Čabarkapa 10 (11 atk. kam.).

tik nereikia sitokiu prognoziu apie detroita.tipo suzaidus 30 rungtyniu galima sakyti kad jie laimes? nejuokinkit.vienintelio zaidejo is startinio penketo trauma apverstu viska aukstyn kojom atkrintamosiose.jei laimi sausi nereiskia kad laimes birzeli!
2006-01-13
+1
pritariu Master ..... mane nerialiai tie Spursai diorgina krc.... ir i kaulus cia gerai gavo, tik 68 taskus imete :] !
2006-01-13
Detroitas laimes ciompionu zieda siemet.
2006-01-13
pistons bus cempionai!
2006-01-13
Reik pripazint, kad shudinai Le Bronius suzaide pabaiga tai tikrai.. galejo pasuot Ilgui tas butu imetes :)
2006-01-13
Ir labai gerai, tas San-Anotnio finaluose uzkniso juodai
2006-01-13
Spurs krepšininkų veidai baigiantis rungtynėms viską pasako. Detroitą šiemet bus labai sunku sustabdyti.