Praėjusiame Eurolygos ture žaidėjas, norėjęs patekti į geriausių savaitės krepšininkų penketuką, privalėjo surinkti daugiau nei 30 naudingumo taškų. Šią savaitę tiek taškų surinkęs žaidėjas būtų užėmęs net antrąją vietą.

Šį kartą naudingiausiu dešimtojo turo krepšininku pripažintas Mike'as Batiste'as. Jis vienintelis peržengė 30 naudingumo balų ribą – surinko 33 balus. O absoliuti lygos lyderė Atėnų „Panathinaikos“ 89:79 įveikė Sienos „Montepaschi“ krepšininkus.

[image=5780 left AEK gynėjas L.Chalmersas naudingiausiųjų sąraše liko ketvirtas]M.Batiste'as per 25 minutes pelnė 17 taškų (6/6 dvitaškių, 5/5 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet 3 sykius suklydo, 2 kartus prasižengė ir išprovokavo 8 pražangas.

Malagos „Unicaja“ amerikietis Marcusas Brownas liko antras. Jo ekipa 77:72 įveikė Maskvos CSKA ir iškovojo septintąją pergalę iš eilės, o M.Brownas surinko 29 naudingumo balus.

Amerikietis per 41 minutę pelnė 26 taškus, atkovojo 7 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Trečiąją vietą užėmė Stambulo „Ulker“ garbę ginantis Ibrahimas Kutluay. Jo 28 surinkti naudingumo balai svariai prisidėjo prie Turkijos ekipos pergalės 95:85 prieš Po Ortezo „Elan Bearnais“ klubą.

Rungtynėse I.Kutluay per 34 minutes surinko 22 taškus, sugriebė 8 atšokusius kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Snaiperis pataikė net 5 tolimus metimus.

Ketvirtąją vietą užėmė mače prieš Kauno „Žalgirį“ 27 naudingumo balus surinkęs Lionelas Chalmersas. Tačiau amerikiečio vedama Atėnų AEK nusileido Lietuvos čempionams 70:87.

Aikštėje 31 minutę praleidęs L.Chalmersas pelnė 22 taškus ir visus juos – antroje rungtynių pusėje. Jis taip pat atkovojo 4 ir perėmė 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Po pirmosios rungtynių pusės amerikiečio naudingumas siekė -2 balus.

Paskutinė vieta penketuke atiteko jaunajai brazilų vilčiai Tiago Splitteriui. Vitorijos „Tau Ceramica“, kuriai atstovauja vidurio puolėjas, namie 91:63 sutriuškino Liublianos „Union Olimpija“. T.Splitteris šiose rungtynėse surinko 26 naudingumo balus.

Vos 19 minučių aikštėje praleidęs aukštaūgis pelnė 17 taškų (8/9 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 8 kamuolius ir 2 sykius jį perėmė.

snd jiems matyt nesamoniu diena, ziuriu i rezultata spurs - detroit 83-68 ir skaitau komentarose kad visi dziaugiasi detroito pergale ir nesuprantu kodel :) arba su bobu kase : o ketvirtojo kėlinuko pradžioje – ir išlyginti rezultatą (40:40). o varyzbos baigesi 80-67. bet neatrodo kad telekomas butu 40tasku idures per ketvirta... nu krc :) kazkaip cia jus visalaika zvairai viska darot