Septynioliktąją pergalę Turkijos čempionate iškovojo Šarūno Jasikevičiaus ir Darjušo Lavrinovičiaus Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (17-2) klubas, kuris svečiuose 73:68 (24:22, 21:10, 12:18, 16:18) nugalėjo Bursos „Oyak Renault“ (3-16) ekipą.

Jasikevičius per 27 minutes pelnė 14 taškų (3/7 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Lavrinovičius per 22 minutes surinko 6 taškus (3/4 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 11 kamuolių, blokavo 2 metimus, 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Fenerbahce Ulker“: Emiras Preldzičius 25, Šarūnas Jasikevičius 14, Oguzas Savašas ir Seanas May po 10.

„Oyak Renault“: Jamesas Maysas 21 (11 atk. kam.), Keremas Ozkanas 12, Antabia Walleris 11, Williamas Conroy 10.

2011-02-27 09:11
nu va atsigauna po truputi Saras :) saunu! :)