Paulius Morkeliūnas atliko pirmą „dvigubą dublį“ šį sezoną, o jo „Long Island Blackbirds“ po pratęsimo 73:70 įveikė „St. Francis Red Flash“ ir iškovojo ketvirtąją pergalę per 14 susitikimų.

Iki antrojo kėlinio pabaigos likus žaisti 16 sekundžių lietuvis pataikė du baudų metimus ir išplėšė pratęsimą. Per papildomas 5 minutes Long Ailendo universiteto krepšininkai sugebėjo palaužti varžovus.

39 minutes žaidęs P.Morkeliūnas pelnė 13 taškų (2/8 dvitaškių, 9/14 baudų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, po kartą suklydo ir prasižengė.

Pirmą nesėkmę po 6 pergalių iš eilės patyrė tris lietuvius turinti „Hofstra Pride“ ekipa. Ji išvykoje 91:94 turėjo pripažinti „Townson“ pranašumą. Hofstros universiteto neišgelbėjo net tai, kad pataikę 15 tritaškių jie pasiekė naują universiteto rekordą.

„Dvigubą dublį“ šioje dvikovoje atliko Aurimas Kieža. Ketvirtakursis per 38 minutes pelnė 10 taškų (1/3 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 2/7 baudų), atkovojo 10 kamuolių, blokavo metimą ir 2 kartus prasižengė.

Žygis Šeštokas per 3 minutes pelnė 3 taškus, pataikęs tritaškį, aidint finalinei pirmojo kėlinio sirenai. Arminas Urbutis per 2 minutes nepasižymėjo.

Sėkmingą žaidimą toliau demonstruoja „Old Dominion Monarchs“ krepšininkai, 77:62 įveikę „George State Panthers“ ir iškovoję dvyliktą pergalę per 16 rungtynių. Nugalėtojams atstovaujantis Valdas Vosylius susitikimą pradėjo starto penkete ir per 19 minučių pelnė 7 taškus (2/4 dvitaškių, 1/2 tritaškių), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Dešimtą kartą per 15 rungtynių pralaimėjo „Maine Black Bears“ krepšininkai, 53:71 nusileidę „Binghampton Bearcats“. Pralaimėjusiems Freddy Petkus per 17 minučių pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio, 0/3 tritaškių, 0/3 baudų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po kamuolį, po kartą suklydo ir prasižengė.

Devintą pralaimėjimą per 14 rungtynių patyrė Laimono Kisieliaus „William&Mary Tribe“ ekipa, 46:65 nusileidusi „George Mason Patriots“. Nesėkmingai ši dvikova susiklostė lietuviui. Per 12 minučių jis prametė visus 5 dvitaškius, abu tritaškius ir, pataikęs 3 baudas iš 4, pelnė 3 taškus. Puolėjas taip pat atkovojo 2 kamuolius, blokavo metimą, 2 sykius suklydo ir kartą prasižengė.

Devintą kartą per 14 rungtynių pralaimėjo ir „Hartford Hawks“. Alexo Zimnicko ekipa 63:65 nusileido „Vermont Catamounts“, o lietuvis per 7 minutes nė karto nemetė į krepšį, atkovojo kamuolį ir 4 kartus prasižengė.

Stebejau macha tarp Towson ir Hofstra...lietuviu pasirodymas?;) Urbutis lyg ish medzhio iskrites...jis visur veluodavo. Kamuolys jau tinkleli perskrode o jis tik tada rankas ishkelia...viskas pas ji lyg suletintam kine;) Zhygis Sheshtokas...jis kiek geresni ispudi paliko...ishejes i aikshte bent jau gedos nedare. O va Kiezha...tai labai nusivyliau...gynyboje jis buvo visishkas nulis...Ham'as ji maude kaip norejo...visishkai nespejo paskui ji. Laike ji aikshteje nes daugiau aukshtu nera Hofstroje...yra tiesa sakant pora, tik jau tokie ishtizhe, kad net baisu. Shiaip machas buvo gana neblogas...tik va zhibejo ten ne lietuviai. Neal'as Towsone nerealiai vare...o Hofstra gelbejo tik mazhiukai Agudio ir Rivera kurie ir idure 11 tritashkiu ish 20;)