Gilbertas Arenasas per ketvirtąjį kėlinuką surinko beveik pusę visų savo pelnytų taškų ir jo Vašingtono „Wizards“ (15 pergalių – 19 pralaimėjimų) išvykoje 94:85 (16:18, 24:21, 25:24, 29:22) palaužė Indianos „Pacers“ (19-15).

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes rezultatas buvo lygus (80:80), tačiau tada svečiai pelnė 8 taškus be atsako ir užsitikrino pergalę. G.Arenasas per paskutinįjį kėlinuką pelnė 18 iš savo 37 taškų.

24 minutes rungtyniavęs Šarūnas Jasikevičius pelnė 3 taškus (0/2 dvitaškių, 1/2 tritaškių), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius ir 3 kartus prasižengė.

„Pacers“: Jermaine'as O'Nealas 20 taškų, Fredas Jonesas 14, Stephenas Jacksonas 11, Jeffas Fosteris 10.

„Wizards“: Gilbertas Arenasas 37 (8 rezultatyvūs perdavimai), Caronas Butleris 24, Antonio Danielsas 10.

•

Žaisdami trečioje „namų“ arenoje šiemet, Naujojo Orleano/Oklahomos „Hornets“ (16-19) krepšininkai 90:76 (28:25, 26:14, 17:14, 19:23) įveikė Sakramento „Kings“ (14-21).

Vasarą dėl uragano „Katrina“ išsikėlę iš Naujojo Orleano, „Hornets“ didžiąją dalį savo namų rungtynių žaidžia Oklahomos „Ford Center“ arenoje. Dėl to, kad sutapo šioje arenoje koncertuosiančios grupės Bon Jovi repeticija ir „Hornets“ rungtynės, krepšininkai vienerioms rungtynėms buvo priversti išsikelti į Oklahomos universiteto salę. Ši sezoną „Hornets“ savo namų rungtynes dar žaidė Baton Ruže.

Naujojo Orleano/Oklahomos ekipai priklausantis Arvydas Macijauskas aikštėje praleido 2 minutes ir pasižymėti nespėjo.

„Hornets“: Davidas Westas 19, Rasualas Butleris 16, Kirkas Snyderis 13, Desmondas Masonas 12.

„Kings“: Bradas Milleris 18, Francisco Garcia 17.

•

Toliau savojo žaidimo neranda Denverio „Nuggets“ (18-19), išvykoje 89:103 (19:25, 29:24, 18:30, 23:24) turėję pripažinti Minesotos „Timberwolves“ (17-17) pranašumą.

Linas Kleiza aikštėje praleido 5 minutes ir, pataikęs vienintelį mestą tritaškį, pelnė 3 taškus bei atkovojo 1 kamuolį.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 21, Kenyonas Martinas ir Andre Milleris po 14, Francisco Elsonas 11.

„Timberwolves“: Kevinas Garnettas 31 (15 atk. kam.), Wally Szczerbiakas 28, Rashadas McCantsas 11, Trentonas Hassellas 10.