Du lietuviai svariai prisidėjo prie Kazanės „Uniks“ pergalės Rusijos superlygoje. Šeštadienį (01.14) namie žaidusi „Uniks“ 94:71 (21:16, 22:18, 28:19, 23:18) sutriuškino Surguto „Universitet“, o abu komandos lietuviai pelnė 39 taškus.

Saulius Štombergas nugalėtojų komandoje buvo rezultatyviausias. Per 26 minutes puolėjas pelnė 20 taškų (1/2 dvitaškių, 6/9 tritaškių), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Antras pagal rezultatyvumą buvo Kšyštofas Lavrinovičius. Jis per 24 minutes įmetė 19 taškų (5/6 dvitaškių, 1/6 tritaškių, 6/9 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, bet 3 sykius suklydo.

•

Rūtenio Paulausko vadovaujama Maskvos srities „Dinamo“ staigmenos pateikti nesugebėjo. Maskvos CSKA namie įveikė „Dinamo“ 93:80 (32:27, 20:17, 19:15, 22:21) ir išliko Rusijos superlygos lyderiu.

Ne pačias geriausias rungtynes sužaidė „Dinamo“ legionierius iš Lietuvos Andrius Giedraitis. Jis per 28 minutes pelnė 8 taškus (3/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

CSKA į priekį vedė Davidas Andersenas, pelnęs 25 taškus (11/19 dvitaškių). Johhnas Robertas Holdenas įmetė 20 taškų, o Trajanas Langdonas ir Theodoros Papaloukas surinko atitinkamai 14 ir 12 taškų.

•

Triuškinančią nesėkmę patyrė Vladivostoko „Spartak-Primorje“ klubas. Jis išvykoje 67:91 (11:30, 17:24, 16:22, 23:15) nusileido Sankt Peterburgo „Dinamo“ komandai.

Nesėkmingai mačas susiklostė ir Vladivostoko ekipos žaidėjui Tomui Nagiui. Startiniame penketuke rungtynes pradėjęs puolėjas per 12 minučių pelnė 3 taškus (1/1 dvitaškio, 1/1 baudos), perėmė kamuolį, blokavo metimą, bet po kartą suklydo ir prasižengė.

13 Surguto „Universitet“ 13 1 12 -257

Du lietuviai svariai prisidėjo prie Kazanės „Uniks“ pergalės Rusijos superlygoje.