Sunkią pergalę Danijos pirmenybėse iškovojo Mariaus Kasiulevičiaus Nastvedo „Team Fog“ (20-7) ekipa. Ji svečiuose 69:67 (22:18, 12:23, 20:11, 15:15) palaužė Svendborgo „Rabbits“ (23-3) krepšininkų pasipriešinimą.

Nugalėtojų gretose Kasiulevičius per 25 minutes pelnė 12 taškų (3/6 dvitaškių, 2/8 tritaškių), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Triuškinamą pralaimėjimą patyrė Nerijaus Braso vedini Kopenhagos „Amager“ (4-23) krepšininkai, išvykoje 49:83 (10:25, 6:13, 12:19, 21:26) neprilygę Orhuso „Bakken Bears“ (24-2) komandai.

Brasas savo ekipoje buvo rezultatyviausias ir per 37 minutes surinko 20 taškų (6/20 dvitaškių, 2/10 tritaškių, 2/2 baudų), sugriebė 8 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, 5 sykius suklydo bei 2 sykius prasižengė.

2011-03-05 17:05