Pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio lygoje (Smscredit.lt NKL) patyrė viena pirmenybių lyderių „Radviliškio“ (26-12) ekipa. Ji savų žiūrovų akivaizdoje 61:70 (15:11, 16:14, 20:20, 10:25) neatsilaikė prieš Klaipėdos „Naftą-Universitetą“ (21-17).

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui aikštės šeimininkai dar pirmavo trijų taškų skirtumu (53:50), tačiau tuomet jų puolimas sustojo – „Radviliškio“ komanda per 6 minutes pelnė vos 1 tašką. Tuo netruko pasinaudoti klaipėdiečiai, kurie spurtavo 14:1 ir nutolo nepavejamai – 64:54.

„Radviliškis“: Žilvinas Kuklierius 14, Liudas Valantinas 13, Martynas Binza 12.

„Nafta-Universitetas“: Mindaugas Girdžiūnas 21, Viktoras Chodosovskis 17.