Donatas Zavackas praėjusią savaitę Vokietijoje pelnė 21 tašką, tačiau šią savaitę jo sąskaitoje vos 2 taškai
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Dvyliktąją nesėkmę Vokietijos pirmenybėse patyrė Donato Zavacko Liudvisburgo „EnBW“ (13-12) ekipa, svečiuose 80:85 (14:19, 33:13, 14:31, 19:22) nusileidusi Triero TBB (14-11) krepšininkams.

Zavackas per 21 minutę pasižymėjo 2 taškais (1/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 5 kamuolius, 3 kartus suklydo, 5 sykius prasižengė ir surinko 2 naudingumo balus.

Siimas Sanderis Vene per 19 minučių surinko 6 taškus (1/1 dvitaškio, 1/4 tritaškio, 1/1 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, po 1 kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 5 naudingumo balus.

Pergalę iškovojo Hageno „Phoenix“ (11-15) komanda su Žygimantu Jonušu. Ji savo aikštelėje 94:88 (21:18, 20:23, 28:19, 25:28) pranoko Bairoto BBC (5-19) žaidėjus.

Jonušas ant parketo praleido 29 minutes, pelnė 17 taškų (4/7 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 3/5 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, po 2 kartus suklydo. Jo sąskaitoje – 17 naudingumo balų.

Septintąjį pralaimėjimą paeiliui patyrė Diuseldorfo „Gloria Giants“ (3-22) klubas, kuriam atstovauja Laimonas Kisielius. Vilniečio ekipa išvykoje 60:75 (16:15, 12:15, 13:27, 19:18) turėjo pripažinti Tiubingeno „Walter Tigers (13-12) komandos pranašumą.

Pralaimėtojų gretose Kisielius per 34 minutes pelnė 8 taškus (3/7 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų), sugriebė 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, po 2 sykius prasižengė bei suklydo ir surinko 9 naudingumo balus.

2011-03-06 21:50