Šarūnas Jasikevičius pelnė mažiau taškų nei Darius Songaila, tačiau komandos pergale džiaugėsi NBA debiutuojantis įžaidėjas. Indianos „Pacers“ (20 pergalių – 15 pralaimėjimų) išvykoje po atkaklios kovos 91:89 (20:32, 23:19, 28:17, 20:21) palaužė Čikagos „Bulls“ (15-21).

Pergalę lėmė taiklus Anthony Johnsono dvitaškis iki susitikimo pabaigos likus žaisti 3,9 sekundės. „Bulls“ dar spėjo surengti ataką ir Benas Gordonas pataikė dvitaškį, tačiau teisėjai, peržiūrėję įrašą, nusprendė taškų neįskaityti.

„Pacers“ laimėjo nepaisant to, kad antrajame kėlinyje čiurną nikstelėjo Jermaine'as O'Nealas. Be to, jau devintas rungtynes iš eilės praleido įžaidėjas Jamaalas Tinsley bei daugiau nei mėnesį nerungtyniauja Ronas Artestas.

Š.Jasikevičius žaidė 23 minutes ir pelnė 4 taškus (1/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, 2 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

D.Songaila per 27 minutes surinko 14 taškų (6/11 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

„Pacers“: Stephenas Jacksonas 29 taškai, Jermaine'as O'Nealas, Jeffas Fosteris ir Austinas Groshere'as po 12, Anthony JOhnsonas 10.

„Bulls“: Andresas Nocioni 15, Darius Songaila 14, Benas Gordonas 13, Luolas Dengas 12, Kirkas Hinrichas ir Chrisas Duhonas po 11.

•

Žydrūnas Ilgauskas ir LeBronas Jamesas pelnė du trečdalius savo komandos taškų, tačiau to buvo maža, kad Klivlendo „Cavaliers“ (20-14) įveiktų Fynikso „Suns“ (24-12) – 106:115 (31:33, 26:26, 21:25, 28:31).

Ž.Ilgauskas per 36 minutes pelnė 26 taškus (11/20 dvitaškių, 4/4 baudų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 46, Žydrūnas Ilgauskas 26 (12 atk. kam.), Drew Goodenas 12.

„Suns“: Shawnas Marionas 25 (12 atk. kam.), Raja Bellas 23, Steve'as Nashas 20 (15 rezultatyvių perdavimų), Borisas Diaw 18, Eddie House'as 17.

•

Devynioliktą pergalę iškovojo Denverio „Nuggets“ (19-19), išvykoje 100:93 (25:19, 27:16, 20:30, 28:28) palaužę Milvokio „Bucks“ (19-16).

Linas Kleiza aikštėje praleido 2 minutes ir prametė vienintelį mestą tritaškį bei 3 kartus prasižengė.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 38, Earlas Boykinsas 21, Andre Milleris 18.

„Bucks“: Michaelas Reddas 25, Bobby Simmonsas 15, Andrew Bogutas ir Jamaalas Magloire'as (13 atk. kam.) po 13, T.J.Fordas 10.

2006-01-16
Tai kad ir saras neka geresnis:net nezaidziant tinsley, jis pelno vos kelis taskus...
2006-01-15
-2
va macui ir pavyzdys, phoenix siule jam kontrakta, bet jis nesutiko, raja bell nieko neissiskiriantis, galintis pataikyti zaidejas stojo i jo vieta, na o rezultatus rodo puikius, nes ji ten isnaudoja. nervina mane tas maco sedejimas ant suolo.....
2006-01-15
Ar man tik pasirode ar Jasikevicius 2 trose varzybosee nemazai perdavimu atlieka ? gal tie zodziai kazkiek padejo jam buti izaideju ir labiau valdyt komanda ?
2006-01-15
Linas Kleiza aikštėje praleido 2 minutes ir prametė vienintelį mestą dvitaškį
kas pas jus apie nba raso, kad kiekviena diena buna supainiojama lietuviu statistika? nemete kleizxa dvitaskiu, tritaski pramete
o stai andriuskeviciaus jau visai neregistravo, ar tik nebus tos jo debiutines sekundes paskutines si sezona?