Sunkią pergalę Italijos pirmenybėse iškovojo Sienos „Montepaschi“ (19-2) komanda. Simone‘o Pianigiani auklėtiniai priešininkų teritorijoje 75:67 (28:20, 21:14, 14:24, 12:9) įveikė Bjelos „Angelico“ (8-13) ekipą.

„Montepaschi“ lietuvis Kšyštofas Lavrinovičius per 22 minutes surinko 17 taškų (5/8 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/6 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 1 metimą bei išprovokavo 4 pražangas.

Sienos ekipai atstovaujantis Rimantas Kaukėnas sveiksta po kairiojo kelio operacijos.

„Montepaschi“: Kšyštofas Lavrinovičius 17, Shaunas Stonerookas ir Nikolaos Zisis po 10.

„Angelico“: A.J. Slaughteris ir Jeffas Vigiano po 12, Edgaras Sosa 11.

Romoje Jonas Mačiulis išsiskyrė rezultatyvumu, tačiau jo Milano „Armani Jeans“ (15-6) komanda 62:80 (17:18, 18:18, 8:20, 19:24) turėjo pripažinti Romos „Lottomatica“ (10-11) ekipos pranašumą.

Mačiulis rungtyniavo 29 minutes, pelnė 15 taškų (3/6 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 6/8 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo, išprovokavo 5 pražangas ir 4 sykius prasižengė.

Kitas „Armani Jeans“ lietuvis Marijonas Petravičius ant parketo praleido 7 minutes, per kurias spėjo pelnyti 2 taškus (1/2 dvitaškių), atkovoti 3 kamuolius, atlikti 1 rezultatyvų perdavimą, prarasti 1 kamuolį ir 3 kartus prasižengti.

„Armani Jeans“: Jonas Mačiulis 15, Davidas Hawkinsas 12, Stefano Mancinelli 10 ... Marijonas Petravičius 2.

„Lottomatica“: Charlesas Smithas 18 (4/7 tritaškių), Darius Washingtonas 17, Nemanja Gordičius 13, Luigi Datome 12.

Įtikinamą pergalę iškovojo Kantu „Bennet“ (15-6) krepšininkai. Jie namuose 91:67 (18:21, 29:17, 18:16, 26:13) sutriuškino Avelino „Air“ (11-10) komandą.

Nugalėtojų gretose rungtyniaujantis Arminas Urbutis per 19 minučių pelnė 4 taškus (2/4 dvitaškių), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, 3 sykius suklydo, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 1 pražangą ir 5 sykius prasižengė.

„Bennet“: Maartenas Leunenas ir Mike‘as Greenas po 16, Jonathanas Tabu 14, Manucharas Markoishvili 12 ... Aurimas Urbutis 6.

„Air“: Omaras Abdul Thomas 23, Marquesas Greenas 15, Dimitris Lauwersas 14.

Bolonijos „Canadian Solar“ (12-9) krepšininkai išvykoje paskutinę minutę 75:72 (20:15, 15:20, 19:15, 21:22) privertė pasiduoti Montegranaros „Fabi Shoes“ (9-12) žaidėjus.

Nugalėtojams Deividas Gailius per 13 minučių pelnė 10 taškų (1/1 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 2 ir prarado 1 kamuolį, išprovokavo 1 pražangą ir 2 kartus prasižengė.

„Canadian Solar“: Kelvinas Riversas 15, Viktoras Sanikidze 13, Petteris Kaponenas 11, Deividas Gailius 10.

„Fabi Shoes“: Dejanas Ivanovas 17, Daniele Cavaliero, Allanas Ray ir Ryanas Toolsonas po 11.

Naudingai rungtyniavęs Donatas Motiejūnas neišgelbėjo Trevizo „Benetton“ (9-12) ekipos, kuri išvykoje 72:78 (16:18, 22:16, 16:26, 18:18) suklupo prieš Teramo „Banca Tercas“ (6-15) komandą.

Kaunietis rungtyniavo 27 minutes, surinko 13 taškų (4/7 dvitaškių, 5/5 baudų), atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, po 3 sykius suklydo ir prasižengė bei išprovokavo 5 pražangas.

„Benetton“: Devinas Smithas 16, Donatas Motiejūnas 13, Alessandro Gentile 11.

„Banca Tercas“: Drake‘as Denieras 25, Ivanas Zoroskis 23, Joshas Davisas 10.

Pezaro „Scavolini“ (10-11) ekipa išvykoje 75:80 (23:10, 17:26, 15:18, 20:26) pralaimėjo Sasario „Dinamo“ (10-11) komandai.

Pralaimėjusiems Tautvydas Lydeka per 19 minučių surinko 5 taškus (2/5 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, 1 kartą suklydo, išprovokavo 5 pražangas ir 4 sykius prasižengė.

„Scavolini“: Morrisas Almondas 19, Danielis Hackettas 18, Andre Collinsas ir Nemanja Aleksandrovas po 11 ... Tautvydas Lydeka 5.

„Dinamo“: Jamesas White'as 24, Othello Hunteris 22.

2011-03-07 14:36
lithuania11Vienintelis Urbutis nepelnė dviženklio taškų skaičiaus:(O šiaip lietuviai tikri šaunuoliai:) Pagarba jiems:)