Trečiąją pergalę paeiliui Didžiosios Britanijos čempionate įsirašė Vusterio „Wolves“ (14-14) ekipa su Aleksu Zimnicku. Ji svečiuose 97:70 (14:17, 27:20, 24:18, 32:15) sutriuškino Vortingo „Thunder“ (2-21) krepšininkus.

Nugalėtojų gretose Zimnickas aikštelėje praleido 2 minutes, tačiau niekuo nepasižymėjo.

Triuškinamą nesėkmę patyrė Evaldo Žabo Plimuto „Ryders“ (12-11) komanda, išvykoje 83:105 (19:23, 17:22, 22:36, 25:24) pralaimėjusi Niukastlo „Eagles“ (16-5) žaidėjams.

Žabas per 26 minutes pelnė 12 taškų (2/7 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį ir po 1 kartą suklydo bei prasižengė.

2012-10-04 20:45