Dar vienas puikus Donato Slaninos pasirodymas Ispanijos pirmenybėse lėmė šeštąją Sevilijos „Caja San Fernando“ ekipos pergalę šį sezoną ir antrąją iš eilės. Per šeštadienį (01.15) vykusias šešioliktojo ACB turo rungtynes CSF išvykoje 76:72 (14:19, 16:19, 20:15, 26:19) įveikė „CB Granada“ komandą.

Likus žaisti mažiau nei 30 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos rezultatas dar buvo lygus (71:71), tačiau po taiklaus D.Slaninos tritaškio CSF įsiveržė į priekį (74:71). Vieną baudos metimą iš dviejų pataikę „CB Granada“ krepšininkai viltis laimėti prarado, kai Lou Roe įmetė abu baudos metimus.

D.Slanina nugalėtojams per 34 minutes pelnė 21 tašką (6/9 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 6/7 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei 4 kartus prasižengė.

„CB Granada“: Jesusas Fernandezas 17 taškų (11 atk. kam.), Cesaras Sanmartinas 15, Nacho Ordinas, Roberto Gabini ir Curtis Borchardtas po 12.

„Caja San Fernando“: Donatas Slanina 21, Lou Roe 14, Branimiras Longinas 13, Carlosas Cazorla 8.

Per 16 susitikimų 6 kartus laimėjęs Sevilijos klubas tarp 18 komandų dalijasi 13-15 vietomis. „CB Granada“ turi pergale daugiau.

•

Penktąjį pralaimėjimą ACB pirmenybėse patyrė Mindaugo Timinsko Valensijos „Pamesa“ komanda. Ji savo aikštelėje 80:87 (21:16, 21:22, 18:26, 20:23) neatsilaikė prieš Menorkos „Llanera“ krepšininkus.

M.Timinskas pralaimėjusiems per 23 minutes pelnė 10 taškų (3/5 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 4 kartus prasižengė.

„Pamesa“: Dimos Dikoudis 21 (10 atk. kam.), Vule Avdalovičius 16, Vangelis Sklavos 11, Albertas Mirallesas ir Mindaugas Timinskas po 10.

„Llanera“: Chrisas Mossas 17, Nacho Yanezas 16, Vladimiras Krstičius 14, Patricio Reynes 13, Budas Eley 11.

Po 16 rungtynių 11 pergalių turinti Valensijos ekipa dalijasi 2-5 vietomis. Čempionate pirmauja Vitorijos „Tau Ceramica“, 11 pergalių iškovojusi per 15 susitikimų.