Po šeštadienio (01.15) Rygoje žaistų SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynių Latvijos sostinėje likę Panevėžio krepšininkai sekmadienį (01.15) sužaidė draugišką mačą su Ramūno Butauto treniruojama Rygos „BK Riga“ ekipa.

Panevėžio komanda 78:81 (18:12, 19:12, 12:16, 18:27, 11:14) po pratęsimo turėjo pripažinti aikštelės šeimininkų pranašumą. Didžiąją laiko dalį pirmavę panevėžiečiai varžovams perimti iniciatyvą leido paskutiniajame kėlinuke.

Išlyginę rezultatą latviai išplėšė pratęsimą bei sėkmingiau sužaidę papildomas penkias minutes pasiekė pergalę.

„Panevėžiui“: Abdullas Millsas 26 (6 rez. perd., 7 per. kam.), Paulius Staškūnas 13, Savvas Manousos 8 (9 atk. kam.), Osvaldas Mačernis 8, Giedrius Jankauskas 8.