Geležinę gynybą pademonstravusi Bostono „Celtics“ (47-17) ekipa pasiekė naują komandos rekordą. Namie žaidę Bostono krepšininkai 87:56 (20:9, 19:13, 21:16, 27:18) sutriuškino Milvokio „Bucks“ (26-39) ekipą.

Pastarosios pelnyti 56 taškai yra mažiausias „Celtics“ varžovų rezultatas nuo tada, kai NBA arenose atsirado atakai skirtą laiką ribojantis laikmatis.

„Tai – labiausiai žeminantis pralaimėjimas, kokį man yra tekę matyti. Varžovai greitai nutolo ir atėmė iš mūsų norą kovoti“, – po mačo apgailestavo „Bucks“ vyriausiasis treneris Scottas Skilesas

Pirmoje mačo dalyje jo auklėtiniai pataikė vos 8 metimus iš 35 (22,7 proc.) ir per 24 minutes sukrapštė tik 22 taškus. Šis rezultatas taip pat geriausias per visą Bostono klubo istoriją. Po didžiosios pertraukos Milvokio komandai sekėsi kiek geriau, tačiau istorinės nesėkmės išvengti nepavyko.

„Celtics“ krepšininkai nuo pirmųjų susitikimo minučių uždusino „Bucks“ puolimą, spausdami varžovų gynėjus ir neleisdami jiems atlikti perdavimų. Greitai susikrovę dviženklį pranašumą aikštės šeimininkai nesižvalgė atgal ir vis didino persvarą.

„Buvo tikrai drąsu visus keturis kėlinius kietai gintis, ypač turint omenyje tai, jog mūsų gretose yra naujokų, kurie turi pritapti prie komandos. Vis dėlto buvo smagu visas rungtynes žaisti tokį gynybinį krepšinį, kokį mėgstame“, – pripažino „Celtics“ puolėjas Paulas Pierce'as

„Celtics“: Ray Allenas 17, Paulas Pierce'as 14, Troy Murphy 12 (7 atk. kam.), Nenadas Krstičius 11 (14 atk. kam.), Jeffas Greenas 11.

2011-03-14 14:54
Bucks siaip neblogai lozdavo, tik cia kazkaip nepavyko jiems..
-4
2011-03-14 14:39
:)
Davis zaide
2011-03-14 13:23
Naujokai gana greitai pritapo prie team,renka taškus,neblogai atidirba gynyboj,prisijungus dar traumuotiems žaidejams,celtics turi visus šansus vel žaisti finale.

--
2011-03-14 11:42
simuciukas8Hm,Celtics megsta toki zaidima,taip zaisdami jie turetu patekti i NBA finala.Kaip sake Pierce,naujokams dar reikia priprasti prie komandas ir siaip,manau,keltai dar neparode savo geriausio zaidimo,tokios komandos kaip Celtics visas jegas skiria atkrintamosioms ir reguliarusis sezonas joms tera tik pasiruosimo etapas tolesnems kovoms.

pritariu ir vis dar nera Davis, Shaq,Jarmaino,Westo ir waferio,tai sezonui einant i gala si komanda tikrai tobules
2011-03-14 10:34