Nesėkmių seriją tęsia Čikagos „Bulls“ (15 perg. – 22 pral.) krepšininkai. Dariaus Songailos ekipa pirmadienio vakarą Lietuvos laiku namie 94:97 (31:22, 22:21, 23:34, 18:20) pralaimėjo Denverio „Nuggets“ (20-19) komandai.

„Nuggets“ galingai pradėjo rungtynes, pelnydama 9 taškus be atsako. Tačiau netrukus „Bulls“ pavijo, o sėkmingai žaisdamas D.Songaila svariai prisidėjo, kad šeimininkų persvara pasiektų solidžią 18 taškų ribą (42:24, 47:29). Visgi trečiojo kėlinio pabaigoje svečiai išlygino rezultatą, o mačo pabaiga buvo kupina intrigos.

Likus dviem  minutėms „Bulls“ pirmavo 91:86, varžovai pataikė tris baudų metimus, o Earlas Watsonas taikliu tolimu metimu išvedė „Nuggets“ į priekį 92:91. „Bulls“ situaciją apsunkino Kenyonas Martinas, likus 15 sekundžių pataikęs dvitaškį. Visas Čikagos krepšininkų viltis palaidojo Andresas Nocioni, likus 8 sekundėms atakavęs netaikliai iš toli.

Šį kartą iš lietuvių sėkmingiau pasirodė D.Songaila. Jis per 30 minučių pelnė 15 taškų (7/14 dvitaškių, 1/1 baudos), atkovojo 9 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, bet 3 kartus prasižengė ir 4 sykius suklydo.

Tuo tarpu „Nuggets“ lietuvis Linas Kleiza aikštėje praleido 5 minutes, per kurias pelnė tašką (1/2 baudų) bei sugriebė 2 kamuolius.

„Bulls“: Kirkas Hinrichas 20 taškų, Darius Songaila 15, Chrisas Duhonas 14 (8 rez. perd.), Benas Gordonas 13, Andresas Nocioni ir Othella Harringtonas po 9.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 39 (19/21 baudų), Kenyonas Martinas 22 (14 atk. kam.), Earlas Watsonas 16, Andre Milleris 12 (9 rez. perd.).

•

Arvydas Macijauskas dvyliktą kartą šį sezoną išbėgo į aikštę NBA pirmenybėse, o po Naujojo Orleano/Oklahomos „Hornets“ (18-19) iškovojo trečiąją pergalę iš eilės, išvykoje 107:92 (25:25, 41:20, 22:24, 19:23) įveikę Šarlotės „Bobcats“ (11-27).

Iki mačo pabaigos likus 3 minutėms ir 42 sekundėms šeštąjį kartą prasižengė „Hornets“ gynėjas Kirkas Snyderis. Naujojo Orleano/Oklahomos treneris, ekipai pirmaujant 20 taškų skirtumu, į aikštę išleido lietuvį A.Macijauską. Visgi gynėjas niekuo nepasižymėjo.

Lemiamą persvarą „Hornets“ susikrovė dar antrajame kėlinyje, kurį laimėjo net 21 taško skirtumu. Antroje mačo dalyje svečiai tik išlaikė pranašumą ir šventė pergalę.

„Bobcats“: Geraldas Wallace'as 19 (6 blk.), Primožas Brezečas 18, Raymondas Feltonas 16 (7 rez. perd., 8 kld.), Bernardas Robinsonas 10.

„Hornets“: Chrisas Paulas 24 (12/12 baudų, 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Davidas Westas 22 (11 atk. kam.), Speedy Claxtonas 15, Rasualas Butleris 13, P.J.Brownas 12, Desmondas Masonas 11.

•

Po trijų nesėkmių iš eilės reabilituotis pavyko Naujojo Džersio „Nets“ (20-15) krepšininkams. Jie namie po atkaklios kovos 97:92 (31:19, 27:24, 19:22, 20:27) įveikė Indianos „Pacers“ (20-16) ekipą.

Nuo mačo pradžios į priekį išsiveržę aikštelės šeimininkai trečiojo kėlinuko pradžioje buvo įgiję 17 taškų persvarą (60:43), tačiau baigiantis susitikimui Indianos klubas ėmė vytis varžovus. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 21 sekundę du taškus iš po krepšio pelnė Šarūnas Jasikevičius ir sušvelninęs skirtumą iki 5 (89:94) iš karto prasižengė.

„Nets“ lyderis Vince'as Carteris įmetė tik vieną baudą iš dviejų, tačiau „Pacers“ viltis palaidojo netaiklus Austine'o Croshere'o tritaškis.

22 minutes aikštelėje praleidęs Š.Jasikevičius surinko 12 taškų (2/5 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 2/2 baudų), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, po krepšiais sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį, tačiau po 2 sykius suklydo ir prasižengė.

„Nets“: Vince'as Carteris 24, Jasonas Kiddas 23 (10 rez. perd.), Nenadas Krstičius 20, Richardas Jeffersonas 11 (10 atk. kam.), Jacque Vaughnas 11.

„Pacers“: Austine'as Croshere'as 17 (10 atk. kam.), Anthony Johnsonas 16, Fredas Jonesas 16, Stephenas Jacksonas 14, Šarūnas Jasikevičius 12.

2006-01-17
o wade nieko nebuvo nes tercio kelenio gale kaip ir nukrito ir isejo slubciodamas
2006-01-17
Macas rodos net negauna kamuolio i rankas ;( kaip jis dar gali pelnyt taskus per 17s ABSURDAS
2006-01-17
nesuprantu ka Snyderis veikia starto 5e..
2006-01-17
Jaska sauniai suzaide. man irgi neaisku kodel ji taip diskrimnuoja. Matyt kad negaletu labai pasizymeti, ir kad treneriui paskui nebutu priekastu del to kad leidzia jaska o ne tinsley.
2006-01-17
-1
Jaska 12pts 6ast.gaila tik,kad Indiana gavo 92:97.visiems labanakt!:}
2006-01-17
-1
ziuriu varzybas tarp pacers ir juoka kelia, kai jaskai aikstei tai gereja vaizda, tas assystu p[erduoda ir skirtumas mazeja, bet jo beveik neleido aikstei :/ dabar tarkim liko 7 minutes, jis imete 2 tashkus ir [IND 73-79] Jasikevicius Running Jump: Made (8 PTS) Assist: Croshere (3 ) :)) ir vcisi 3 assistai Croshere yra duoti Jaskai, tai nejau jsi tik nuo jo perdavimus gauna geruosius :)