Baltijos krepšinio lygos (BBL) Iššūkio taurės turnyro finale svarbia pergale svečiuose iškovojo Utenos „Juventus“ krepšininkai. Roberto Giedraičio auklėtiniai 87:81 (21:20, 31:22, 20:15, 15:24) pranoko „Kauno Triobet“ ekipą.

Iki antrojo kėlinio pabaigos likus žaisti tris minutes priekyje dar buvo šeimininkai (39:38), tačiau uteniškiai spurtavo 23:3 ir įgijo triuškinamą persvarą (61:42).

Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui 17 taškų pranašumą (74:57) dar turėjo svečiai, bet po Povilo Čukino dvitaškio „Juventus“ persvarą sumenko iki 6 taškų (87:81), tačiau laiko pakovoti dėl pergalės buvo per maža.

„Kaunas Triobet“: Povilas Čukinas 25, Rokas Ūzas 17, Adomas Drungilas 12 (8 atk. kam.), Vytenis Jasikevičius 10.

„Juventus“: Aurimas Kieža 21 (11 atk. kam.), Marius Prekevičius 15, Gediminas Maceina 13, Arūnas Vasiliauskas 11.

Lemiamas mačas dėl Iššūkio taurės kovo 19 dieną įvyks Utenoje.

2011-03-17 15:08
Mldc abiejų komandų krepšininkai:)

Matosi, kur žaidžia geri ir savo darbą išmanantys krepšininkai:)
EvD
Gaila Kauno..Turėtu normalu treneri,nebūtu paėme netikusių legionieriu,keleta iš Saboninės ir galėtu kapotis kaip lygus su lygiu,bet dabar..
-2
2011-03-15 21:14
Juventus šaunuoliai pretenduoja butu aukštesnei vietoj nei 4 lkl'e :)
+3
2011-03-15 20:49
kaunas
ka tas treneris moko kauno komandos, neuzdengia vieno zaidejo kiezos tegu dengia du zaidejai ir bus isspresta problema . manau padarys isvadas ir tenai bus kitoks rezultatas. sekmes kaunui
+1
2011-03-15 20:33
laimes juventus, namuose jie labai gerai zaidzia
2011-03-15 20:30
Puiku, kad laimeta isvykoj, bet gaila, kad persvaros nepavyko islaikyti. Visgi, kuo didesniu skirtumu laimi, tuo ramiau pries kitas rungtynes. Tikesimes, kad Utenoj Juventus suzais itin gerai ir iskovos taure.
2011-03-15 20:26