Triuškinamą pralaimėjimą paskutinėse VTB Vieningosios lygos rungtynėse patyrė Espo „Honka“ (0-10) ekipa. Suomijos klubas išvykoje 62:95 (25:25, 19:21, 12:23, 6:26) neprilygo Kazanės „Uniks“ (9-1) krepšininkams.

Prasidėjus trečiajam kėliniui šeimininkai turėjo vos dviejų taškų pranašumą (50:48), tačiau rusai šovė į priekį 8:0 ir įgijo dviženklę persvarą (58:48).

Galutinai „Uniks“ varžovus į nokdauną pasiuntė besibaigiant trečiajam kėliniui, kuomet dar kartą spurtavo 22:3 (86:59), o „Honka“ keturias minutes nesugebėjo pelnyti nė taško.

„Honka“ – vienintelė ekipa, kuri čempionatą baigė nepatyrusi pergalės skonio.

„Uniks“: Maciejus Lampe 36 (15 atk. kam., 16/24 dvitaškių), Vladimiras Veremeenka 19 (8 atk. kam.), Kelly McCarty 10.

„Honka“: Jamaras Wilsonas 19 (6 kld.), Jukka Matinenas 18, Johnas Williamsonas 12 (9 atk. kam.).