Sėkmingai sužaistas trečiasis kėlinys leido Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ (22-19) komandai iškovoti pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (Smscredit.lt NKL) čempionate. Priito Vene auklėtiniai namuose 84:74 nugalėjo Klaipėdos „Naftos-Universiteto“ (21-20) ekipą.

Po dviejų kėlinių svečiai pirmavo 8 taškais (47:39), tačiau persvaros išlaikyti nesugebėjo. Po didžiosios pertraukos kauniečiai spurtavo 20:6 ir išsiveržė į priekį (59:53).

Puikiai šiose rungtynėse sužaidė „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ vidurio puolėjas Mindaugas Kupšas, kuris per 33 minutes pelnė 17 taškų (6/11 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 5/6 baudų), atkovojo 19 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, 5 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Žalgirio-Sabonio mokykla“: Gediminas Žylė 19, Mindaugas Kupšas 17 (19 atk. kam.), Žygimantas Skučas 13, Kasparas Vecvagaras ir Vaidas Kariniauskas po 11.

„Nafta-Universitetas“: Marius Šumskis 18, Haroldas Venskus 15, Mindaugas Girdžiūnas 11.

2011-03-19 20:38