Pralaimėjimą Švedijos pirmenybėse patyrė Norčiopingo „Dolphins“ (24-11) ekipa, kurios garbę gina du lietuviai. Ji svečiuose 67:77 (11:23, 29:23, 17:18, 10:13) nusileido Lulėjo „LF Basket“ (26-10) krepšininkams.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausias buvo Povilas Šakinis. Puolėjas per 22 minutes pelnė 13 taškų (2/5 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo ir surinko 10 naudingumo balų.

Tomas Gaidamavičius aikštelėje praleido 17 minučių, pasižymėjo 3 taškais (0/4 dvitaškių, 1/2 tritaškių), sugriebė 3 kamuolius ir po 1 sykį suklydo bei prasižengė.

Pergalės iškovoti nepavyko ir Sodertalio „Kings“ (20-15) komandai su Mantu Griškėnu. Lietuvio ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 80:86 (23:22, 14:24, 20:19, 23:21) turėjo pripažinti čempionato lyderių – Sundsvalio „Dragons“ (28-7) žaidėjų pranašumą.

Griškėnas per 24 minutes surinko 10 taškų (5/9 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 sykius suklydo, 5 kartus prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

2011-03-20 22:13