Dramatišką pergalę Ukrainos Superlygoje iškovojo Kijevo „Budivelnik“ (31-10) ekipa su Michailu Anisimovu. Ji savo žiūrovų akivaizdoje 68:65 (17:18, 9:15, 20:20, 22:12) pranoko Andriaus Mažučio Nikolajevo MBK (20-19) komandą.

Anisimovas žaidė tik 6 minutes, per jas prametė 1 dvitaškį, blokavo 1 metimą, 1 kartą suklydo ir surinko -1 naudingumo balą.

Nesėkmingai rungtynės susiklostė ir Mažučiui, kuris per 19 minučių taškų nepelnė (0/2 tritaškių), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

Pralaimėjimą patyrė ir Gedimino Navicko „Odessa“ (16-25) komanda. Ji išvykoje 67:84 (19:11, 13:23, 14:26, 21:24) nusileido Kijevo „Kyiv“ (10-29) krepšininkams.

Navickas per 21 minutę taškų nepelnė (0/3 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 0/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko -4 naudingumo balus.