Vitorijos "Tau Ceramica" ekipos puolėjas bei vienas komandos lyderių Luisas Scola tapo naudingiausiu pirmojo ketvirtfinalio etapo žaidėju, surinkęs 43 naudingumo balus.

Krepšininkas antradienį savo komandai išvykoje padėjo sutriuškinti Ramūno Šiškausko Trevizo "Benetton" klubą 98:59 ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1-0. L.Scola per 30 aikštelėje praleistų minučių surinko 34 taškus (4/4 baudos, 15/16 dvitaškių), po krepšiais sugriebė 6 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo bei blokavo oponento metimą ir 2 sykius pažeidė taisykles.

Antrąją ir trečiąją vietą naudingiausių žaidėjų sąraše pasidalijo Stambulo "Efes Pilsen" legionieriai - Henry Domercantas, surinkęs 29 naudingumo balus bei Willie Solomonas (26 naud.).

Trečiadienio rungtynėse H.Domercantas per 41 minutę pelnė 29 taškus, atkovojo 4 kamuolius, 2 sykius asistavo komandos draugams, tačiau 4 kartus pažeidė taisykles bei 6 sykius suklydo.

Tuo tarpu jo komandos draugo sąskaitoje 25 taškai, 3 sugriebti bei 2 perimti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, 6 klaidos ir 4 pražangos. Tačiau šių krepšininkų pastangų nepakako pergalei pasiekti, prieš Atėnų "Panathinaikos" krepšininkus.

Ketvirtąją poziciją užėmė kitas Vitorijos klubo atstovas, lietuvis Arvydas Macijauskas. Krepšininkas surinko 26 naudingumo balus, mače prieš Trevizo "Benetton" pelnęs 21 tašką (5/5 baudos, 2/4 dvitaškių, 4/7 tritaškių), atkovojęs 3 bei perėmęs 2 kamuolius, komandos draugams asistavęs 4 kartus, blokavęs varžovo metimą bei taisykles pažeidęs 4 kartus ir padaręs vieną klaidą.

Penktąją vietą užėmė "Panathinaikos" lyderis Jaka Lakovičius (23 naud.). Gynėjas padėjo savo aikštėje rungtyniavusiems Atėnų krepšininkams džiaugtis laimėjimu po pratęsimo prieš Stambulo "Efes Pilsen" klubą. J.Lakovičius į savo sąskaitą įsirašė 26 taškus, 3 po krepšiais sugriebtus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, 4 klaidas, 5 asmenines bei 13 išprovokuotų pražangų per 36 minutes.

2005-04-07 15:22