Per ketvirtąjį FIBA Europos taurės antrojo varžybų etapo turą pergales pavyko pasiekti dviem „lietuviškoms" komandoms iš keturių.

I grupė

Antrąją pergalę I grupėje pasiekė Kijevo „Kyiv" krepšininkai, namie 63:61 nugalėję Sankt Peterburgo „Dinamo" komandą. Rusijos ekipa patyrė trečiąją nesėkmę per ketverias rungtynes.

J grupė

Ketvirtąją nesėkmę patyrė ir visas viltis iškopti į kitą varžybų etapą galutinai prarado Rūtenio Paulausko treniruojama Maskvos srities „Dinamo" ekipa. Ji namie 79:85 (17:25, 24:25, 20:20, 18:15) nusileido Kelno „RheinEnergie" krepšininkams.

Andrius Giedraitis pralaimėjusiems per 34 minutes pelnė 7 taškus (1/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/2 baudų), po krepšiais sugriebė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 1 kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

•

Per kitas grupės rungtynes antrąją pergalę iškovojo Mindaugo Katelyno Kantu „Vertical Vision" krepšininkai. Jie namie 82:70 įveikė Atėnų „Maroussi" komandą. Lietuvis dėl traumos nerungtyniavo.

K grupė

Trečiąją pergalę pasiekė Heno Monso „Dexia" ekipa, išvykoje 90:66 įveikusi Vroclavo „Šląsk" krepšininkus. Antrąjį kartą laimėjo ir Rostovo „Lokomotiv" klubas, išvykoje 89:81 nugalėjęs Zadaro „BC Zadar" komandą.

L grupė

Trečią pergalę šventė Arno Kazlausko Mariupolio „Azovmash“ ekipa, namie 83:75 įveikusi Badalnos „Joventut“. Po šio laimėjimo Ukrainos ekipa L grupėje užima antrąją vietą.

A.Kazlauskas rungtyniavo 25 minutes ir pelnė 6 taškus (0/1 dvitaškio, 1/2 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 3 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

•

Kitose rungtynėse tris lietuvius turintis Limasolio „Privatbank“ klubas 82:91 nusileido Chimkų „Chimki“ ir toliau lieka be pergalių. Visi lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete ir kartu sudėjus pelnė 34 taškus.

Rezultatyviausias buvo 26 minutes žaidęs Rolandas Jarutis, pelnęs 15 taškų (3/7 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 3/3 baudų). Įžaidėjas taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, 2 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Kęstutis Šeštokas aikštėje taip pat praleido 26 minutes ir įmetė 12 taškų (4/7 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 1/4 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, kartą suklydo ir 2 kartus pažeidė taisykles.

Virginijus Sirvydis rungtyniavo 25 minutes ir pelnė 7 taškus (2/2 dvitaškių, 1/6 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, 3 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.