Įspūdinga dvikova tarp dviejų Kauno komandų prasidėjo Nacionalinės krepšinio lygos (Smscredit.lt NKL) aštuntfinalio serija. „Erelita-KTU“ 83:82 (27:21, 24:27, 11:16, 21:18) nugalėjo „LKKA-Atleto“ krepšininkus ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė 1-0.

Prasidėjus priešpaskutinei ketvirtojo kėlinio minutei rezultatas buvo lygus (79:79), bet „Erelita-KTU“ pelnė 4 taškus paeiliui ir įteikė rimtą paraišką pergalei – 83:79. Vis dėlto Darius Gricius pataikė iš toli, o netrukus kamuolį perėmę „LKKA-Atleto“ krepšininkai įgijo šansą laimėti.

Paskutinis Pauliaus Malašausko dvitaškis tikslo nepasiekė ir pirmąją pergalę Kauno derbyje iškovojo „Erelita-KTU“.

„LKKA-Atletas“: Vidmantas Sragauskis 28 (13 atk. kam.), Šarūnas Vingelis 21, Tomas Urbonas ir Darius Gricius po 9.

„Erelita-KTU“: Matas Sapiega 26 (9 rez. perd.), Rokas Čepanonis 23, Karolis Pupinis 16.

Atsakomasis ekipų mačas kovo 25 dieną taip pat vyks Kaune.

2011-03-24 09:55