Šarlotės „Bobcats“ (29-42) ekipa šį sezoną tapo pirmąja NBA Rytų konferencijos komanda, laimėjusia Bostono „TD Garden“ arenoje. Šarlotės krepšininkai ketvirtajame kėlinyje panaikino 13 taškų deficitą ir 83:81 (19:25, 18:17, 16:24, 30:15) parbloškė Bostono „Celtics“ (50-21) komandą.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui aikštės šeimininkai pirmavo 66:53, tačiau likus žaisti 4 minutes svečiai persvėrė rezultatą savo naudai (76:75). Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 13 sekundžių „keltai“ turėjo dvi galimybes išplėšti pergalę, tačiau jomis nepasinaudojo – Ray Alleno ir Kevino Garnetto tritaškiai skriejo pro šalį.

„Mūsų komandos žaidimas ir krepšininkų nusiteikimas mane šokiravo. Taip žaisdami neturime galimybių laimėti jokių rungtynių“, – po mačo pareiškė „Celtics“ vyriausiasis treneris Docas Riversas

Itin prastai rungtynes pradėję Šarlotės krepšininkai iš pirmų 12 metimų pataikė tik 1 ir per septynias minutes buvo surinkę vos 4 taškus. Vis dėlto vėliau jie atsitiesė ir kamuolys rado kelią į krepšį.

„Bobcats“ pergalę iškovojo ir be rezultatyviausio komandos žaidėjo Stepheno Jacksono. Kelio sausgyslę pasitempęs puolėjas, anot ekipos stratego Paulo Silaso, šį sezoną aikštėje gali nebepasirodyti. Šarlotės ekipa vertėsi ir be šonkaulius susimušusio Tyruso Thomaso. Tuo tarpu Bostono ekipai negalėjo padėti čiurną pasitempęs Troy Murphy

„Celtics“: Paulas Pierce'as 18, Ray Allenas 14, Kevinas Garnettas 12 (9 atk. kam.), Rajonas Rondo 10.

„Bobcats“: D.J.White'as 17, Geraldas Hendersonas 15, D.J.Augustine'as 14, Kwame'as Brownas 12 (7 atk. kam.).

Rungtynių vaizdo reportažas:

Visi penktadienio rungtynių rezultatai:

2011-03-26 20:19
AmazingSpreeNekniskit tik proto abugeliai. Praeita sezona lygiai tas pats buvo. Visi nurase senukus ir jie ejo iki finalo.Manai šiemet tas pats bus, manu kad ne...

Kiekvienas masto skirtingai. O visi LeBrono fanai kaip ir tu sako kad jie to nesugebes pakartot.
+1
2011-03-26 15:55

Manai šiemet tas pats bus, manu kad ne...

2011-03-26 11:23
Visi sakė, kad jų pagrindiniai žaidėjai nebepatemps. Pavargo Garnett, Pierce, Allen jau, tai ir nebe pažaidžia... Kitais metais visai fiasko bus "Celtics" jeigu tie patys turės tempti komandą.
2011-03-26 10:59
Taip ir reik bostonui :)ppp
-1
2011-03-26 10:57
Joo, Celticai isvis nusivaziavo.. Savo zaidimo jau kiek laiko neatranda. Ir tai yra labai gerai!
-1
2011-03-26 10:12
CELTAI SUCKS FOR LIfE!
-5
2011-03-26 09:40
Nu kas darosi su tais Celtics jau greitai ir 2 vieta praras, jei taip toliau žais.