Nesustabdomai NCAA pirmenybėse žygiuoja Martyno Pociaus „Duke Blue Devils“ komanda, 81:67 įveikusi „North Carolina State Wolfpack“ ir iškovojusi septynioliktą pergalę iš eilės. Taip sėkmingai Duke'o komanda rungtyniavo tik 1992 metais, kai laimėjo NCAA čempionatą.

„Blue Devils“ pergalės kalviais buvo ketvirtakursiai J.J.Reddickas ir Seanas Williamsas, pelnę atitinkamai 28 ir 21 tašką.

M.Pocius aikštėje praleido 7 minutes ir prametė tritaškį, perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

Linas Lekavičius sužaidė geriausias rungtynes šį sezoną, o jo „American Eagles“ 65:63 po dviejų pratęsimų įveikė „Army Black Knights“. Abu pratęsimus išplėšė taiklūs Andre Ingramo tritaškiai, o pergalę užtvirtino L.Lekavičius, per antrąjį pratęsimą pelnęs 4 taškus.

Iš viso ant parketo praleidęs 26 minutes L.Lekavičius įmetė 15 taškų (6/6 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 3/8 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Ne taip sėkmingai rungtyniavo kiti du American universiteto lietuviai. Tiek Arvydas Eitutavičius (28 min., 0/7 metimų), tiek Paulius Joneliūnas (7 min., 0/1 metimo) taškų nepelnė.

Ketvirtą kartą per paskutines penkerias rungtynes suklupo Antano Kavaliausko „Texas A&M Aggies“ komanda, 54:58 nusileidusi „Kansas State Wildcats“. Pasaulio jaunimo čempionas per 18 minučių pelnė 2 taškus (1/5 dvitaškių), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius ir 3 kartus prasižengė.

Dešimtą nesėkmę patyrė „Long Ilsnad Blackbirds“, 67:70 nusileidę „St. Francis Terriers“. Pralaimėtojų ekipai atstovaujantis Paulius Morkeliūnas per 17 minučių pelnė 4 taškus (2/6 dvitaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Toliau kelio į pergales neranda „Tulane Green Wave“, 47:75 nusileidusi „Utep Miners“ ir patyrusi vienuoliktą nesėkmę per 15 rungtynių. Pralaimėtojams atstovaujantys Vytautas Tatarūnas per 14 minučių pelnė 4 taškus (2/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 3 kamuolius bei po kartą suklydo ir prasižengė.

Aštuntą pralaimėjimą per 16 rungtynių patyrė Pauliaus Packevičiaus „Rice Owls“ ekipa, 68:75 nusileidusi „UAB Blazers“. Lietuvis per 9 minutes pelnė 2 taškus (2/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius bei kartą sukydo.

...milekas;) UAB tai jei neklystu University of Alabama ir visai jis ne mielkas;)
2006-01-20
Trajax: Galejai ir pats susiprasti, kad yra toks universitetas UAB. Tiesa, jis toks mielkas, kad sporto portaluose jo pilno pavadinimo nieks nesivargina rasyti. ;)
2006-01-19
UAB Blazers :))) wtf??? :)))
Super sulose Lekavicius! Gaila, kad Pocius pirmakursis, tai ir gauna tiek mazai lost...
p.s. pasitaisykit: "...ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius" daug jis ten tu kamuoliu pereme :))