Pralaimėjimu Rusijos moterų čempionato ketvirtfinalį pradėjo Algirdo Paulausko ir Alfredo Vainausko treniruojama Kursko „Dinamo“ komanda. Rusijos klubas išvykoje 65:71 (20:22, 24:12, 11:24, 10:13) nusileido Vologdos „Chevakata“ krepšininkėms ir serijoje iki dviejų pergalių atsilieka 0-1.

Sandra Linkevičienė pralaimėjusioms per 34 minutes pelnė 15 taškų (4/12 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 6 ir perėmė net 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 1 pražangą, 4 sykius suklydo ir surinko 19 naudingumo balų.

Irena Vizbarienė Kursko komandai per 8 minutes pelnė 6 taškus (3/3 dvitaškių), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, 1 kartą suklydo, 4 sykius prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

Antrosios serijos rungtynės balandžio 1 dieną bus žaidžiamos Kurske. Jeigu prireiks trečiojo mačo, jis balandžio 2 dieną vėl bus surengtas Kurske.

2012-10-06 11:24