Trečiadienį (01.18) Panevėžyje, „Aukštaitijos“ sporto komplekso didžiojoje salėje, buvo žaidžiamos dviejų Lietuvos krepšinio lygos (LKL) klubų draugiškos rungtynės. Šiame susitikime pergalę rezultatu 80:71 (21:19, 23:19, 20:22, 16:11) šventė aikštės šeimininkai, „Panevėžio“ krepšininkai, nugalėję Vilniaus „Sakalų“ ekipą antrą kartą šiame sezone.

Visas keturiasdešimt minučių komandos kovojo labai atkakliai ir lygiai. Panevėžiečiai užsitikrino pergalę ir įgijo didesnį pranašumą tik gerai sužaidę paskutinįjį ketvirtį.

Tris ketvirčius ekipos kovojo apylygiai. Paskutiniame kėlinyje atkaklus žaidimas jau vyko tik pirmąsias 3 minutes, nes vėliau šeimininkai susikaupė ir ėmė diktuoti savo sąlygas. Po dviejų galingais dėjimais užbaigtų kontratakų panevėžiečiai net įgijo dviženklę persvarą – 76:66. Sugrąžinti intrigos svečiai jau nebesugebėjo.

„Panevėžys“: Abdulas Millsas (5 rez. perd., 6 per. kam.) ir Saulius Kazevičius po 16 taškų, Giedrius Jankauskas 14, Aurimas Statkus 12, Paulius Staškūnas ir Paulius Abramavičius po 7, Savvas Manousas ir Osvaldas Mačernis po 4.

„Sakalai“: Rolandas Matulis 20, Martynas Gecevičius 12, Nerijus Strazdauskas 11.