Vienas lauke ne karys. Šį posakį praėjusią naktį patvirtino Kobe Bryantas ir Los Andželo „Lakers“ (21 perg. – 18 pral.). Išvykoje „Lakers“ krepšininkai turėjo pripažinti Sakramento „Kings“ (17-21) pranašumą – 109:118 (31:27, 21:27, 24:20, 28:30, 5:14).

K.Bryantas likus 13 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos pataikė abu baudų metimus. 46 taškus per 48 minutes surinkęs „Lakers“ lyderis padidino savo komandos atotrūkį iki 3 taškų – 104:101.

Tačiau nugalėtojui išaiškinti prireikė papildomų 5 minučių. Pratęsimą išplėšė „Kings“ vidurio puolėjas Bradas Milleris, likus 4 sekundėms taikliai atakavęs iš toli. Tai buvo vienintelis aukštaūgio tolimas metimas šiose rungtynėse.

Pratęsime daugiau nei 3 pirmąsias minutes nė taško nepelnę Los Andželo krepšininkai buvo priversti pripažinti „Kings“ pranašumą. Sakramento klube po traumų į aikštę grįžo du startinio penketuko žaidėjai: 10 mačų praleidęs Shareefas Abdur-Rahimas ir trejose rungtynėse nežaidęs Predragas Stojakovičius.

„Kings“: Mike'as Bibby 40 taškų (6/11 tritaškių), Kenny Thomasas (12 atk. kam., 10 rez. perd.) ir Bradas Milleris (10 atk. kam.) po 16, Predragas Stojakovičius 13 (1/7 tritaškių, 10 atk. kam.), Francisco Garcia ir Shareefas Abdur-Rahimas po 11.

„Lakers“: Kobe Bryantas 51 (17/35 metimų), Lamaras Odomas 16 (10 atk. kam.), Deveanas George'as 11, Smushas Parkeris 10.

•

Praėjusią naktį vyko dvejos NBA rungtynės. Kitame susitikime intrigos nebuvo – absoliutūs lygos lyderiai Detroito „Pistons“ (32-5) išvykoje 105:79 (28:13, 20:20, 26:18, 31:18) sutriuškino Niujorko „Knicks“ (13-25).

Šio mačo žiūrovams teko nusivilti – įspūdingą žaidimą demonstruojanti „Pistons“ komanda jau po pirmojo kėlinio turėjo solidžią 15 taškų persvarą, o antroje mačo pusėje skirtumas siekė net 30 taškų.

„Knicks“ rungtynėse vertėsi be Antonio Daviso, kuris prieš tai vykusiose „Knicks“ rungtynėse su Čikagos „Bulls“ įbėgo į tribūnas. Puolėjas buvo diskvalifikuotas penkerioms rungtynėms. Be to, dėl traumos Niujorko komandoje nežaidė pagrindinis įžaidėjas Stephonas Marbury.

„Knicks“: Eddy Curry 26, Channingas Frye 15, Nate'as Robinsonas 11.

„Pistons“: Richardas Hamiltonas 26, Rasheedas Wallace'as 23, Tayshaunas Prince'as 18, Carlosas Delfino 11... Chauncey Billupsas 2 (13 rez. perd.).