Madrido „Real“ iškovojo pergalę ir užsitikrino vietą antrajame Eurolygos etape, o Ispanijos klubo lyderis Louisas Bullockas išrinktas naudingiausiu savaites žaidėju. Tai pirmasis toks apdovanojimas 29 metų 185 cm ūgio įžaidėjui šį sezoną.

11-ojo turo rungtynėse „Real“ išvykoje 79:75 nugalėjo Stambulo „Ulker“, o į pergalę ispanus vedęs L.Bullockas surinko 34 naudingumo taškus – daugiausiai iš visų Eurolygos krepšininkų šią savaitę.

Per 31 aikštėje praleistą minutę L.Bullockas pelnė 27 taškus (3/6 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 9/10 baudų), atkovojo 2, perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo, 2 kartus prasižengė bei išprovokavo 9 pražangas.

Antrąją vietą naudingiausių savaitės žaidėjų sąraše užėmė Luisas Scola. Vitorijos „Tau Ceramica“ aukštaūgis prie ispanų pergalės 87:60 prieš Atėnų AEK prisidėjo 32 naudingumo balais.

Per 29 minutes L.Scola pelnė 14 taškų (5/10 dvitaškių, 4/6 baudų), sugriebė 11 atšokusių kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir blokavo 2 metimus, nė karto nesuklydo, 2 sykius prasižengė ir išprovokavo 7 pražangas.

Trečiąja vieta pasidalijo du krepšininkai: Belgrado „Partizan“ aukštaūgis Dejanas Milojevičius bei Barselonos „Winterthur“ gynėjas Juanas Carlosas Navarro. Abu jie surinko po 30 naudingumo balų.

Nedaug trūko, kad D.Milojevičiaus vedama „Partizan“ pateiktų staigmeną – serbai 93:94 nusileido absoliutiems lygos lyderiams Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkams. Per 32 minutes D.Milojevičius pelnė 23 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir išprovokavo 11 pražangų.

Kur kas sėkmingiau mačas susiklostė Barselonos ekipai – ji namie 99:80 įveikė Sopoto „Prokom Trefl“. J.C.Navarro per 34 minutes pelnė 26 taškus (6/7 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Penktąja vieta pasidalijo trys krepšininkai, surinkę po 28 naudingumo balus: Talis Bursteinas, Adamas Wojcikas bei Jaka Lakovičius.

Tel Avivo „Maccabi“ gynėjas T.Bursteinas pelnė 12 taškų, atkovojo 8 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvių perdavimų, o jo ekipa 88:81 įveikė Stambulo „Efes Pilsen“. T.Bursteinas yra mažiausiai taškų iš visų šios savaitės naudingiausiųjų penketuko pelnęs krepšininkas.

A.Wojciko vedama Sopoto ekipa nusileido Barselonos ekipai, o lenkas pelnė 20 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir išprovokavo 9 pražangas. Tuo tarpu J.Lakovičius surinko 23 taškus ir išprovokavo 15 pražangų, o jo „Panathinaikos“ įveikė „Partizan“.