Į Klaipėdos „Neptūno“ gerbėjų klausimus atsakė klubo direktorius Osvaldas Kurauskas. Jis ne tik išsamiai, bet ir nuoširdžiai papasakojo apie dabartinę klubo situaciją, kokia ji buvo tik atėjus į naujas pareigas, išsakė savo nuomonę apie komandos komplektaciją, trenerių darbą bei kitus dalykus.

– Kas atsitiko komandos viduje, jog rezultatai labai pablogėjo? (Tošis Susidegink)
– Manau, komandos viduje neatsitiko nieko, viskas yra gerai. Vyrai sutaria puikiai, yra labai geras mikroklimatas. Aš tai žinau, kadangi kartais pats treniruojuosi su komanda. Manau, rezultatai tikrai nepablogėjo. Lyginant su paskutiniais dviem sezonais, „Neptūno“ ekipa nežaidė Lietuvos krepšinio federacijos (LKF), Baltijos krepšinio lygos (BBL) Iššūkio taurės finaliniuose ketvertuose. Na, o Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) praėjusį sezoną buvo iškovota 11-a pergalių. Šis rezultatas yra pasiekiamas ir šiame sezone. Žinoma, tie trys pralaimėjimai (LKF finaliniame ketverte Alytuje Rūdupiui, BBL Iššūkio taurės finaliniame ketverte Utenai ir Panevėžiui) užgožia viso sezono darbą.

– Ar „Neptūno“ klube yra sudarytas darbo planas? Kokią vietą kaip tikslą iškėlėte šiemet LKL? Ar jis kis po trejų metų? (Marius Mockus)
– Žinoma, planas yra. Darbą kaip nauja klubo administracija pradėjome 2010-ų metų liepos 23-iąją dieną. Tokiu metu rimtos komandos, turinčios ambicingus planus, praktiškai jau būna suformuotos arba bent aiškus komandos branduolys. Mums teko palikimas – didžiulės skolos, nė vienos sutarties su žaidėjais, nė vienos sutarties su rėmėjais. Esant tokiai situacijai tikrai negalėjome kviesti į komandą labai daug lietuvių, kurie yra žymiai brangesni negu užsieniečiai. Juo labiau, kad mokesčiai už lietuvius daugiau nei tris kartus didesni.

Esame labai dėkingi Eugenijui Gentvilui, Rimantui Taraškevičiui, Arnoldui Šileikai, Antanui Griciui. Už pasitikėjimą bei užtikrintą ilgalaikį rėmimą. Šių žmonių dėka klubas lipa iš finansinės duobės. Žinoma, esame dėkingi ir kitiems komandos rėmėjams bei klaipėdiečiams, kurie nėra abejingi „Neptūno“ likimui ir taip pat labai daug prisideda prie komandos gyvavimo. Pagrindinė idėja, kad „Neptūnas“ kiekvienais metais nebūtų „vienerių metų projektas“. Suformuota nauja klubo valdyba, kuri artimiausiu metu bus juridiškai įteisinta.

Šį sezoną siekėme pasirašyti ilgalaikes sutartis su žaidėjais, kad nereikėtų kiekvieną sezoną kurti komandos nuo nulio. Siekiame grąžinti kaip įmanoma daugiau klubą slegiančių skolų, kurios sudarė labai didelę dalį šiemetinio biudžeto. Norime, kad prasidedant kitam sezonui būtų galima dairytis pajėgesnių žaidėjų.

Atsižvelgus į visas šias aplinkybes pagrindinis tikslas pasirodyti ne prasčiau nei praėjusiais metais. Palyginus su paskutiniais dviem sezonais, kaip jau minėjau, „Neptūno“ komanda nežaidė LKF ir BBL Iššūkio taurės finaliniuose ketvertuose, o LKL iškovojo 11 pergalių bei užėmė 5-8 vietą. 11 pergalių pasiekiama ir šį sezoną LKL čempionate, todėl jei būsime tarp 8-ių stipriausių LKL ekipų – sezonas bus patenkinamai geras.

– Ar planuoja „Neptūnas“ žaisti LKL atkrintamosiose varžybose? (Linas Lauruvėnas)
– Žinoma, planuoja. Jei nepakliūtume į atkrentamąsias varžybas, būtų tikrai labai blogai.

– Nemanote, jog komandos komplektacijoje yra spragų? Kokiu tikslu buvo perkamas paskutinis įžaidėjas, kai komandoje ir taip jų daug? Nemanote, jog stinga jėgos po krepšiu? (Armand)
– Taip, matome, kad šiai dienai komplektacijoje spragų yra. Tikėjomės, kad Robertas Bitinas, prieš sezoną demonstravęs puikią formą, taps pagrindiniu įžaidėju. Po puikaus praėjusio sezono jis neįsitvirtino nei prie Ryčio Vaišvilos, nei prie Roberto Kuncaičio. Davidas McClure‘as, solidžiai žaidęs priešsezoninėse rungtynėse, gavo traumą pirmose varžybose su „Naglio“ komanda. Vėliau, ją išsigydęs, rungtyniavo dar dviejuose susitikimuose, po kurių trauma atsinaujino. Teko daryti operaciją, kuri buvo atlikta Kauno klinikose sausio 6-ą dieną. Visose trijose rungtynėse, kuriose žaidė, McClure‘as buvo labai naudingas komandai ir visas tas varžybas mes laimėjome.

Todėl didžiausia klaida komplektacijoje yra ta, kad nėra pagrindinio patikimo įžaidėjo, kuris laikytų visas žaidimo vadžias savo rankose bei juo pasitikėtų ne tik treneriai, bet ir patys žaidėjai. Dėl šios priežasties buvo perkamas įžaidėjas Ericas Hayesas, kuris pirmose varžybose įrodė, kad tai yra tai, ko mūsų ekipoje labiausiai trūko. Puikiai sužaidęs pirmąsias savo rungtynes prieš Palangos ekipą, Hayesas po kelių dienų pradėjo skųstis pėdos skausmais bei atsisakė treniruotis ir žaisti. Buvo atlikti tyrimai Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, Kauno klinikose pas rinktinės medikus, tačiau niekas rimtų priežasčių nenustatė. Žaidėjas panoro išvykti ir išsitirti į Ameriką pas savo medikus.

Jėgos po krepšiais niekada nebūna per daug, tačiau šiuo metu neieškome aukštaūgių, kadangi puikią sportinę formą demonstruoja Valdas Vasylius. Luke‘as Bonneris įrodė, kad taip pat gali būti naudingas aikštėlėje – jis sužaidė tikrai labai daug puikių varžybų. Gerai, kad į komandą įsiliejo Arturas Brunins. Simas Galdikas dėl savo kovingumo ir didelės jėgos gerai žinomas, tačiau didžiausia jo bėda – greitai susirinktos baudos. Jis taip pat šiemet sužaidė daug gerų varžybų.

– Kodėl teikiate tiek mažai informacijos apie traumuotus legionierius? Vienas pusę metų gydosi kojos patempimą, kitas jau mėnesį pėdos skausmą – ir visiška tyla. (Giedrius)
– Informacijos apie tai, kas vyksta komandoje, tikrai teikiame labai daug. McClure‘as gydosi ne patempimą. Jam buvo atlikta kelio kremzlės operacija sausio 6 dieną. Tikėjomės, kad jis greičiau grįš į aikštelę, tačiau matome, jog tai užsitęs. Atsižvelgdamas į šią padėtį Davidas sutiko laikinai sustabdyti sutartį. Mes jam suteikiame apgyvendinimą ir maitinimą bei užtikriname sąlygas reabilitacijai. Jis turi sutartį ir kitiems metams ir mes labai tikime, kad Davidas Klaipėdos krepšinio publikai dar parodys, koks jis gali būti naudingas komandai aikštelėje.

– Kaip pats vertinate dabartinį „Neptūno“ žaidimą bei komandos komplektaciją?
– Žaidimo norėtųsi stabilesnio, esame labai nenuspėjami. Tai, jog galime laimėti prieš bet kurią stiprią komanda parodė gerai sužaistos išvykos rungtynės prieš Šiaulius, kuriose labai apmaudžiai išleidome pergalę iš savo rankų. Taip pat galime ir prieš bet ką pralaimėti. Tikrai yra nepateisinama laimėti 16-os taškų skirtumu, o po kelių dienų „pralošti“ 25-iais. Prieš Uteną namie laimėjome, o išvykoje beviltiškai pralaimėjome. Tas pats nutiko ir LKF finaliniame ketverte. Tokie pralaimėjimai labai stipriai suteršė šių metų „Neptūno“ komandos vardą, nors, bendrai vertinant, sezonas tikrai nėra visiškai prastas – patekome į LKF ir BBL Iššūkio taurės finalinius ketvertus. Žinoma, norisi geresnės pozicijos LKL čempionate. Tačiau dėl to turime tikrai pateisinamų ir objektyvių priežasčių – vėlai pradėjome darbą administracijoje, komandoje keitėsi treneriai, vėlai pradėta komplektacija, klubą slėgė didžiulės skolos, nebuvo aiškumo dėl rėmėjų. Net sutartis su mūsų miesto savivaldybe buvo pasibaigusi ir „Neptūno“ likimas miesto taryboje buvo sprendžiamas iš naujo.

– Kas renkasi žaidėjus?
– Žaidėjus rinkosi treneriai. Rytis Vaišvila ir Paulius Juodis buvo atsakingi už komplektaciją. Aišku, aš išsakydavau savo nuomonę dėl visų žaidėjų, bet galutinis sprendimas priklauso vyriausiam treneriui. Atėjęs Kuncaitis pasikvietė Mantą Ruikį bei Dustiną Heimaną. Dėl šeimyninių aplinkybių išvyko Tomas Vilkius, jį pakeitėme peržiūroje sėkmingai pasirodžiusiu Bruninsu. Taip pat sezono metu tapo aišku, kad labai trūksta patikimo įžaidėjo. Prieš pačias svarbiausias varžybas spėjome pasikviesti Hayesą, tačiau po pirmų gerai sužaistų varžybų jį pradėjo kamuoti pėdos skausmai. Nuo traumų niekas nėra apdraustas.

– Norėjau paklausti, kodėl klube rungtyniauja tiek daug užsieniečių? Atrodo, jog komandoje jau daugiau legionierių negu lietuvių. (Tadas)
– Pasikartosiu, kad mums teko nekoks palikimas: didžiulės skolos, nė vienos sutarties su žaidėjais, nė vienos sutarties su rėmėjais. Esant tokia situacijai tikrai negalėjome kviesti į komandą labai daug lietuvių, kurie yra žymiai brangesni nei užsieniečiai. Tuo labiau, kad mokesčiai už lietuvius daugiau nei tris kartus didesni. Lietuviai tikrai labai gerai vertinami pasaulyje dėl puikios mokyklos, labai gerų charakterio ir kovotojų savybių. Ateityje tikrai stengsimės, kiek tai yra įmanoma, turėti kuo „lietuviškesnę“ komandą. Mes tikrai negalėjome „įpirkti“ geresnio pajėgumo lietuvių. Todėl stengėmės pasirašyti sutartis su pajėgiausiais klaipėdiečiais – Mažeika, Vasyliumi, Ruikiu ir kt., o trūkstamas pozicijas pildėme JAV krepšininkais. Mes tikrai finansiškai neišgalėjome įsigyti tik Lietuvos krepšininkų, nes ir atlyginimai, ir mokesčiai ženkliai didesni negu užsienio krepšininkų.

– Iš pradžių pasveikinsiu su šį sezoną gautomis naujomis pareigomis. Matosi, jog vyksta kažkas naujo, kažkas „Neptūne“ juda, palyginus su praėjusiais sezonais. Tačiau komanda, neslėpkime, rungtyniauja neužtikrintai ir turbūt ne taip, kaip tikisi sirgaliai. Ko, jūsų nuomone, dabar trūksta? (Laivagalivs)
– Dėkui už sveikinimus, tai tikrai nelengva. Žaisti yra žymiai lengviau.

Trūksta gero, patikimo, nesavanaudiško įžaidėjo, kuris valdytų komandą žaidimo metu. Taip pat, aišku, trūksta stabilumo kai kuriems žaidėjams. Tikrai negalima taip žaisti, kad, sakykime, tą pačią savaitę žaidėjas būtų vienas naudingiausių komandoje, o už kelių dienų surinktų minusinį naudingumo koeficientą. Manau, krepšininkai turėtų suprasti, kad jie privalo rungtyniauti naudingai ir propaguoti komandinį žaidimą, dalintis kamuoliu.

– Kaip vertinate trenerio Roberto Kuncaičio darbą? Koks jis kaip treneris ir kaip žmogus? Ką galite pasakyti apie trenerį Paulių Juodį?
– Na, vertinti reikėtų pasibaigus sezonui. Robertui buvo tikrai nelengva, kadangi į komandą jis atėjo  sunkiu metu, neturėjo galimybės formuoti komandos nuo pradžių pagal savo krepšinio filosofiją. Jam pavyko mobilizuoti ekipą bei patekti į finalinius BBL Iššūkio taurės ir LKF ketvertus. Ne kiekvienas treneris ryžtųsi ateiti tokiu sunkiu metu. Tačiau, aišku, yra nepateisinami tokie pralaimėjimai kaip prieš „Rūdupį“ Alytuje, prieš Uteną bei Panevėžį. Vis dėlto, vertinti reikėtų pasibaigus sezonui bei nurimus aistroms. Kaip žmogus Robertas yra išties puiki asmenybė, kiekvienam linkėčiau turėti tokį draugą ar pažįstamą.

Paulius Juodis – jaunas, talentingas, darbštus bei perspektyvus specialistas. Nuolat domisi naujovėmis. Jis tai jau įrodė praėjusiame sezone su „Neptūno“ komanda, taip pat dirbdamas su jaunučių rinktine. Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę kaip žaidėjas būti Pauliaus komandoje. Manau, jo laukia šviesi ateitis.

– Kokie klubo ateities planai su šiais žaidėjais: Mažeika, Ruikiu, Vasyliumi, Galdiku? Ar jų sutartys tik šiam sezonui?
– Iš paminėtų žaidėjų sutartį kitam sezonui turi tik Galdikas. Labai norėtume visus šiuos žaidėjus matyti klube ir kitais metais. Dėsime visas pastangas, kad jie liktų.

– Linkėjimai nuo ledo ritulio draugų. Kodėl nekuriate „Neptūno“ krepšinio mokyklos? Vaikus prie šios komandos reikia pratinti nuo mažens – tegul turi tikslą. (Audrius Brazdeikis)
– Dėkui, labai buvo smagu pažaisti ledo ritulį ir prisiminti vaikystę.

Tikrai labai gera mintis. Jau seniai esu gavęs šį klausimą, kai dar buvau „Neptūno“ žaidėjas. Tai puiki mintis ateičiai, kurią tikrai labai rimtai reikėtų svarstyti ir, sėkmingai viską suplanavus, įgyvendinti. Tačiau, visų pirmą, reikią susitvarkyti su „Neptūno“ komandos buitimi, atsikratyti slegiančių skolų, žengti į priekį bei sutvarkyti krepšinio piramidę Klaipėdos mieste, kad ji funkcionuotų ne tik popieriuje, o veiktų iš esmės. Paruošiamieji darbai tikrai vyksta...

– Kaip komanda bus buriama kitą sezoną? Ar išliks tie patys žaidėjai? Ar bus stiprinama priekinė linija? (Artūras Slavinskas)
– Kitam sezonui sutartis turi Stašys, Žurna, Galdikas, Girdžiūnas, Bonneris ir McClure‘as. Sieksime išlaikyti Mažeiką, Ruikį bei Vasylių. Dėl naujų žaidėjų dar ankstoka kalbėti. Tai bus aiškiau po sezono. Žinoma, sieksime stiprinti komandą. 

– Ar esate patenkintas „Neptūno“ sirgaliais?
– Džiaugiamės tokiais ištikimais ir išradingais sirgaliais. Manau, kiekvienas, atvykęs į „Neptūno“ varžybas, pajaučia tikrą krepšinio dvasią, kurią sukuria mūsų ištikimų fanų nenuilstančios skanduotės bei ritmingas būgnų gausmas.

Pamenu, kai dar pats žaidžiau, sirgaliai stebindavo savo kelionėmis paskui komandą į išvykos varžybas arba, pavyzdžiui, išradingais žaidėjų pagerbimais nutapant jų paveikslus. Džiaugiamės turėdami tokius neeilinius sirgalius.

Rodyti komentarus
2011-04-02 14:32
to klp
Kurauskas nepamena ka pries sezona snekejo tai manau ir apie Kumpy pamirso. Kurauskai pasiskaityk senuosius straipsnius ve.lt ir paziurek ka pats sneki tada suseskit su savo SUPER administracija ir susitarkit kaip atsakyti i klausymus.....
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-04-02 14:11
Klp
tai zn, kad mazeikiuose....bet kazkodel kurauskas nepaminejo kumpi tarp zaideju ,kurie turi sutartis...ar pamirso, ar nutrauke su juo sutarti?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-04-02 12:15
Klpo tai kur modestas kumpys? kdl nepaminejo, kad sutarti turi?ar jau nutrauke?
Kumpys Mazeikiuose,NKL po 6-is taskus krapsto...
Įvertinimas:
-3
(vertina tik prisijungę)
2011-04-02 11:56
Palyginus su praejusiais metais-zengtas didelis zingsnis atgal.Gerai,kad patekta i LKL atkrintamasias,nors buvo balansavimo ir uz astuntuko ribos.Komandoje neaisku del kokiu pasiekimu sedi legionieriai neverti ir NKL,turiu omenyje Heiman.Aplamai,nera nei vieno perspektyvaus zaidejo,komandos stilius tapo bek ir mesk.Sakyciau Neptunas uzstrigo,ziuresime kas bus kitame sezone,nes sis baigsis pirmuju atkrintamuju rate,bus ilgos pasiruosimo atostogos kitam sezonui.Kagi,optimizmo prideda nauja sale ir galbut nauji bei stambesni remejai,kazkaip keista,kai trecias pagal dydi Lietuvos miestas,nacionalineje sporto sakoje klampineje uzpakalinese pozicijose.
Įvertinimas:
-3
(vertina tik prisijungę)
2011-04-02 11:14
ekspres
kas buvo pernai tas ne siemet si sezona visi klubai yra auksto meistriskumo daug kas surgyze is uzsienio zaidzianciu klubu parginde neptunas neturi gero centro mazdaug 210 ugio ir izaidejo gero kuris nebutu savanaudis o matytu gerai zaidejus ir skirstytu kamuolius o budamas laisvas ir mestu o ne tai kai heimanas stabdo zaidima praso uztvaros ir meta reikia matyti zaidejus visu pirma kas laisvas tam duoti kamuoli o kad ateina is nkl tai yra laivites ne visada pritampa nes ne tas lygis tenai atrodo super zaidzia , o kai reikia ausciausioje lygoje zaisti yra visai kas kita , bet nieko yra ir geru rungtyniu nenusiminkime sekmes neptunui
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2011-04-02 00:59
klp
man kaip klaipedeciui labai kesitas musu miesto vadovu poziuris i sporto persperktyvas musu mieste , net prienai ir tie ssugeba pajegesne komanda surinkt labai keista dar sako kad klp antra ekonomika lietuvoje mes neturim nei futbolo stadiono,krepsinio pasistatysim per prievarta nes zinom kas bus rudeni tai ir to paskutyniai ir dar ilgai nieko nesviecia gero klp sporto sryti nes ten valdo mietsa pagyvene dedai kuriem sportas mazai rupi jiems tik rupi koki pinga pasadaryti sau i kiesene ir aprupint anukam ateiti , db ateis tas su savo duda ir kam jis toks reikalingas
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2011-04-01 23:12
Geras tai gal ir siekis yra miesto lyga:) kokios p
Patirties turi

Praėjusio LKL sezono dėl sunkios traumos (plyšo kryžminiai dešinio kelio raiščiai) nebaigusiam O.Kurauskui vadovauti komandai nėra labai didelė naujiena. Prieš kelerius metus jis pats subūrė ir treniravo uostamiesčio čempionate žaidusią ekipą.

“Galiu pasakyti tik tiek, kad toje komandoje atmosfera ir sąlygos buvo geresnės nei “Neptūne”. Klubui verkiant reikėjo šviežio kraujo, naujų idėjų ir požiūrio. Noriu, kad Klaipėdoje rimčiau būtų žiūrima į krepšinį. Meistriškumą ir profesionalumą turi kelti ne tik žaidėjai, bet ir klubas. Krepšininkai turi jausti, kad jie žaidžia profesionalų klube. Negali būti taip, kad važiuodami į varžybas jie net vandens negauna atsigerti. Aišku, sunku įtikinti senąją valdžia, kad būtinos permainos, bet neabejoju, jog po truputį pavyks. Tuo labiau kad klubo valdyba ir miesto valdžia mums pritaria”, - tvirtino O.Kurauskas.
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2011-04-01 22:29
to NEBEMELUOK
Mindaugas Girdziunas 28min 7.9 tasko preita sezona atejo is RKL ir prie kurio trenerio buvo atsisakyta? Treneris tas yra geras kuris kikeviena zaideja isnaudoja maximum o ne tas kuriam reikia supirkti gerus zaidejus ir tada tipo bus gerai cia ir pats galetum vadovauti. Dustinas ir Stasys kartu sudejus nepelno tiek tasku ir neduoda naudos kiek Mindaugas.
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2011-04-01 22:02
NEBEMELUOK
Paulius Juodis – jaunas, talentingas, darbštus bei perspektyvus specialistas. Nuolat domisi naujovėmis. Jis tai jau įrodė praėjusiame sezone su „Neptūno“ komanda, taip pat dirbdamas su jaunučių rinktine. Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę kaip žaidėjas būti Pauliaus komandoje. Manau, jo laukia šviesi ateitis

Kas cia Osvaldai? Kieno zodziai geras treneris gerai dirbo ir t.t. geras assistentas ne tau durniui vertinti trenerius.

Tai as nesuprantu arba jau kurauskas ant tiek durnas ir ant tiek bukas? Kas leido Kurauskui vadovauti? Pirma parinko asisa treneri dabar ant ju visas sudas kad jie komplektavo negerai negerai geriaus pasipasakok kodel pries rinkimus NEPTUNAS REKLAMAVO DARBO PARTIJA?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-04-01 21:57
asilas
Viska ant vaisvylos ir ant Juodzio suvaryk nes jie rinkosi komanda teisingai SUNIE saugai savo subine. Kur Ercius kur tavo galva? Bitinas netiko Vaisvilai netiko Kuncai bet Juodziui tiko? Kodel niekas nepaklause kas parinko trenrius kodel Juodi pakeite Vaisvyla? o poto kas ikiso Kunca?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-04-01 18:00
Klaunas
Kurauskai negeda pats sau meluoti. Komandos strategija ilgalaike ir t.t. Kaip kunca gina kiek zaideju pasikeite pas kunca puse komandos? Koks biudzetas kad gaila pinigu?

paskaityt apie kokia strategija pats rasai ilgalaikes sutartis kur tie zaidejai dabar ir kokius rezultatus demonstruoja ka tu su jeis padarysi kitais metais SUBINE SUBINE

Kaip komanda bus buriama kitą sezoną? Ar išliks tie patys žaidėjai? Ar bus stiprinama priekinė linija? (Artūras Slavinskas)

– Kitam sezonui sutartis turi Stašys, Žurna, Galdikas, Girdžiūnas, Bonneris ir McClure‘as. Sieksime išlaikyti Mažeiką, Ruikį bei Vasylių. Dėl naujų žaidėjų dar ankstoka kalbėti. Tai bus aiškiau po sezono. Žinoma, sieksime stiprinti komandą.

Klau
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-04-01 17:14
Anonimas
Del ruko reisas i Palanga atidetas, todel Anronio nusileis Kaliningrade, i kursiu nerija ir per rasta tuneli i Klaipeda
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-04-01 17:09
Anonimas
Antonio grizo!!!
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-04-01 17:01
malacius Osvis, puikiai tvarkosi, sekmes ir taip toliau. reikia gi ir mums Klaipedoj rimtesniu pergaliu
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-04-01 16:49
Klp
bet tai buvo pasirases ilgalaike sutarti.....taip iseina, kad nutrauke?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-04-01 16:36
komersantas
neturi Kumpys sutarties...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-04-01 15:44
Klp
o tai kur modestas kumpys? kdl nepaminejo, kad sutarti turi?ar jau nutrauke?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-04-01 14:23
gerx
Per ilgai, tiek tikrai neskaitysiu nes vapse kam cia idomus neptunas
Įvertinimas:
-4
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 18

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas