Lenkijos pirmenybėse Tomo Pačėso treniruojama Gdynės „Asseco Prokom“ (17-5) komanda išvykoje 86:76 (30:22, 29:22, 18:17, 9:15) nugalėjo Košalino AZS (10-12) ekipą ir, laimėjusi seriją 3-1, pateko į čempionato pusfinalį.

Rezultatyviausiai šalies čempionų gretose rungtyniavo 16 taškų surinkęs ir 11 kamuolių atkovojęs Ratko Varda. Adamas Hrycaniukas pridėjo 15, 12 ir 11 taškų pelnė Courtney Eldirdge‘as bei Danielis Ewingas.

Tiksliai žaidęs Giedrius Gustas padėjo Sopoto „Trefl“ (14-8) klubui po pratęsimo svečiuose 99:89 ( 25:21, 19:22, 20:16, 19:24, 16:6) įveikti Vloclaveko „Anwil“ (11-11) žaidėjus ir taip pat laimėti seriją 3-1.

30 minučių aikštėje praleidęs Gustas pelnė 15 taškų (3/5 dvitaškių, 9/9 baudų), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, 1 kartą suklydo, 4 prasižengė, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 14 naudingumo balų.

Lengviausią pergalę iškovojo Manto Česnauskio Slupsko „Energa Czarni“ (14-8) komanda. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai Starogarde 84:70 (15:11, 16:19, 26:16, 27:24) pranoko vietos „Polpharma“ (11-11) ekipą ir seriją laimėjo 3-1.

Lietuvis ant parketo praleido 32 minutes, surinko 7 taškus (3/5 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo, 2 kartus prasižengė, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 11 naudingumo balų.

viena aišku
Gustą į rinktinę, jei Jasikevičius neloš, be to galima registruoti 14 žaidėjų, tai Gustui vieta garantuota!