Dar vieną pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje iškovojo Vilniaus „Lietuvos telekomas“. Pajėgiausia Lietuvos moterų komanda išvykoje 91:67 (23:20, 20:16, 25:14, 23:17) nugalėjo Kauno „Laisvę“.

Du kėlinius „Laisvės“ krepšininkas apylygiai kovojo su pajėgiausia sudėtimi žaidusiomis vilnietėmis. Tačiau trečiąjį kėlinį 11 taškų skirtumu pralaimėjusios šeimininkės prarado galimybes kovoti dėl pergalės.

„Laisvė“: Jovita Jutelytė 20 taškų, Lina Dambrauskaitė 13, Asta Daujadienė 12, Jolanta Marmienė 10 (10 atk. kam.).

„Lietuvos telekomas“: Jurgita Štreimikytė-Virbickienė ir Ieva Kublina (8 atk. kam.) po 14, Egle Šulčiūtė 13 (10 atk. kam.), Jen Derevjanik 11, Sandra Valužytė ir Aušra Bimbaitė po 10, Kathryn Douglas 7.

Per 13 rungtynių nė vienos nesėkmės nepatyrusi Vilniaus komanda lieka absoliučia LMKL lydere. Tuo tarpu „Laisve“, laimėjusi 9 sykius per 13 susitikimų, žengia trečia.

Nieko naujo:) Telekomas kaip visada nenugalimas:)