Svarbią pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Klaipėdos „Neptūno“ (10-13) ekipa. Roberto Kuncaičio auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 78:76 (19:23, 22:16, 14:22, 23:15) palaužė „Šiaulių“ (15-8) komandą ir sustiprino pozicijas kovoje dėl bilieto į atkrintamąsias varžybas.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Mario Delašas smeigė dvitaškį ir svečių pranašumas tapo rekordinis (69:58). Visgi uostamiesčio krepšininkai kilo į lemiamą šturmą ir spurtavo 8:0 bei sumažino deficitą iki trijų taškų (66:69).

Likus žaisti dvi minutes Mantas Ruikis tritaškiu po ilgos pertraukos rezultatą išlygino (74:74). Per paskutinę minutę Rashaunas Broadusas prarado tris kamuolius ir sukomplikavo šiauliečių padėtį.

Prie baudų metimo linijos stojęs Ruikis įmetė tik vieną baudą (78:76) ir „Šiauliams“ paliko 13 sekundžių. Po minutės pertraukėlės į aikštelę grįžę svečiai sėkmingai suorganizavo ataką, tačiau Edvinas Ruzgas nepataikė iš po krepšio, o jo komandos draugams nepavyko pataisyti metimo ir svarbią pergalę iškovojo „Neptūnas“.

Dėl bilieto į atkrintamąsias varžybas kovojantiems „Neptūno“  krepšininkams tereikia Utenoje nugalėti vietos „Juventus“ ekipą arba sulaukti Kėdainių „Nevėžio“ (9-14) komandos nesėkmės mače su Vilniaus „Perlo“ žaidėjais.

Jeigu „Nevėžis“ surinks tiek pat pergalių, kiek ir „Neptūnas“, tuomet į aktrintamąsias žengs Kėdainių ekipa, kadangi ji turi geresnį tarpusavio rungtynių santykį.

„Neptūnas“: Mantas Ruikis 22, Valdas Vasylius 15 (5 per. kam.), Martynas Mažeika 14 (11 išpr. praž.), Arturas Bruninis 11.

„Šiauliai“: Vytautas Šarakauskas 15 (10 atk. kam.), Darius Gvezdauskas 13, Rashaun Broadus 12 (7 kld.), Davidas Weaveris 12, Mario Delašas 9.

Robertas Kuncaitis
(„Neptūno“ ekipos vyr. treneris): „Laimėjome po geros kovos. Nuo pat pirmųjų minučių gerai laikėmės, nors neturėjome ilgo atsarginių žaidėjų suolelio. Visą mačą išlaikėme aukštą ritmą, puolime sužaidėme kaip komanda, gerai dalijomės kamuoliu. Ketvirtajame kėlinyje pakliuvome į duobę, todėl varžovai ir susikrovė 11 taškų persvarą. Kol kas šį pergalė dar nieko nereiškia, tik tiek, kad sustiprinome poziciją dėl bilieto į atkrintamąsias varžybas.“

Antanas Sireika
(„Šiaulių“ komandos vyr. treneris): „Lygioje kovoje gali pralaimėti bet kuri komanda. Galbūt žaidėjai truputį neįvertino varžovų antroje rungtynių dalyje. Mes prasižengėme 30 kartų, o varžovai – 15. Sėkmė nusisuko nuo mūsų, todėl ir nepataikėme iš po krepšio paskutinę ataką. Ketvirtame kėlinyje turėjome solidų pranašumą, bet varžovai pataikė tritaškius ir ta persvara dingo. Reikia būti vyriškesniems. Paskutinėje atakoje mes norėjome sužaisti agresyviai, tačiau visi susigrūdo po krepšiu ir kamuolį teko atmesti Ruzgui.“

1 2 3 4 5  »
2011-04-10 17:19
to MainEventNeberašyk čia, nes susigadinsi reitingą per tuos minusus ;)

man ant reitiningo visiskai nusispjaut, tu minusu kad ir simtas gali buti. Cia vo tokie susirenka sneka pulius kad + gaut.
-5
2011-04-10 15:57
to MainEvent
Neberašyk čia, nes susigadinsi reitingą per tuos minusus ;)
+1
2011-04-10 14:04
to MainEventČia tavo galvoj gilus kaimas, pirma atsikratyk provincialaus mąstymo, tik po to vaidink miestietį.O dabar gali toliau skaičiuotis minusus.

Tarsi man rupetu tie minusai, neapsimesk cia tokiu ispruseliu ale... cia man minusus 2 o tau 2 pliusus uzdejo tawo draugas ir tu is sawo acc?:D
-6
2011-04-10 11:34
Čia tavo galvoj gilus kaimas, pirma atsikratyk provincialaus mąstymo, tik po to vaidink miestietį.

O dabar gali toliau skaičiuotis minusus.
+2
2011-04-10 10:13
to MainEventmažai tau minusų? parašyk dar ką nors.

oj tu tai smaikstuolis, dar vienas kaimas?
-6
2011-04-10 06:40
[b]... o tikras sirgalius yra tas, kuris mato ne tik svetimų komandų klaidas, bet ir savos, ir nebijo viešai tai pasakyti

Tokiu sirgaliu faktiskai nera. Gali pamatyt ir pasakyt viena kita ir savos komandos klaida kai ta komanda pirmauja arba atsilieka didziuliu skirtumu. O kai rezultatas apylygis visi mato tik is savo varpines.
-3
2011-04-10 00:43
mažai tau minusų? parašyk dar ką nors.
+2
2011-04-10 00:27
VilmisKur tu nenoresi to objektyvumo kai buvai ipratus jog visada jusu varzovas gauna 2x daugiau prazangu negu Siauliu klubas. Ir kai viena kart atvirksciai atsitiko tai jau iskart nori objektyvumo. O anksciau kai priesingai budavo objektyvumo nesinoredavo?

Vilmi, Nereikia čia asmeniškai užsipulti, aš apie visas varžybas kalbu, nebūtinai apie Šiaulių, visada norėjau ir norėsiu objektyvumo, žaidėjai aikštėje turi vienodom sąlygom išsiaiškintinti, kurie stipresni, neveltui vieni teisėjai yra gerbiami,o kiti - ne, neakli sirgaliai mato, kada teisėjai akivaizdžiai klysta, o tikras sirgalius yra tas, kuris mato ne tik svetimų komandų klaidas, bet ir savos, ir nebijo viešai tai pasakyti
+3
2011-04-09 20:43
šiaulietisMainEventšiaulietisNa va dabar uz padovanotus taskus turesit mums klaipedeciai sprotu prie alaus atsiust :D Neilgai dziaugsites dovanota pergale nes jai pateksit i atkrentamasias zaisit su lietsargiu arba su zalgiriu o ten jums jokiu sansu taip kad jau dabar konplektokite komanda kitam zezonui, nes sitas sezonas jums jau baiktas :)))Da tu ciaupkis kaimas tu! Ta sprotu banke tau i pitaka tiesiai keliaus. Pacio sezonas baigtas, Rudupis sudauzys jumis ir viskas! Si sezona Neptunas vos netaipat padovanojo pergale siauliam (beje komandai pavadinima sugalvokit)Grinas zopa esi :) pirma lietuviskai ismok kalbet o paskui smirdek kaimas tu bl :) Jus pirma pasekit nors puse kiek "SIAULIAI" paseke paskui vemk cia :) Saka pavadinima sugalvokit pz cia tai prajuokino "SIAULIAI" ir turi likti SIAULIAIS medi tu :) Jus kad neptunu pasivadinot nuo to komanda geriau nezaidzia o trinas tarp silpniausiu LKLe taip kad Ivanai Vasiljeviciau ragas tau ilgas :DDDDD

Tu pats ismok:DDD KAIMU KAIMAS ESI:DDD kas cia per zodziai - Saka - pasekit:D Jus pavadinimo iswis neturit:D Nzn su kaimieciais nepasigincysi:D Kun saka mun saka ir t.t. Atsilikeli tu manes tik lietuviu kalbos nemokik, jus kaimieciai atrodo ziurite televizoriu klausot radijos bet kaskokdel lietuviu kalbos niekaip neismokstat:D Zmones ismoksta anglu rusu ir kitas kalbas vien ziuredami televizoriu tomis kalbomis...
-7
2011-04-09 18:57
Dija...vienintelio ko noriu-teisėjų objektyvumo rungtynėse, ko kartais trūksta...ir įdomių komentarų po varžybų ;)

-4
2011-04-09 18:45
mėlyna-balta o jums, kai pirmose rungtynese pratesima istrauket, geros abi rungtynes buvo :):):)

aaa, tu apie tai, tada revanšas įvyko :))
2011-04-09 18:24
patyres
paprasciausiai neptunui nepasisekdavo islosti kiek buvo rungtyniu kad irgi tik ant galo gaudavo tiek su perlu tiek su rudupiu tiek su techsasu siemet yra daug komandu apylygio stiprumo ir tai yra idomu nesvarbu kad neptunas dabar yra tik astuntas .
2011-04-09 18:16
Dijamėlyna-baltaSiauliai jau ciut antra pergale nuo musu si sezona nepavoge :):):)pirmaujant visas 35 minutes??? ;) sėkmė juk nusišypsojo jums

Taip, o jums, kai pirmose rungtynese pratesima istrauket, geros abi rungtynes buvo :):):)
-2
2011-04-09 16:48
to klaipeda
pirma pasizek kurioj turnyrines lenateles vietoj tavo klaipeda sedi, gal tada suprasi kas yra lochai.

+ palyginus klubu istorija ir pasiekimus tavo neptunas yra NIEKAS pries Šiaulius.
+1
2011-04-09 16:41
mielas "klaipedieti" David Villa
Nezinau ar tu tai matai, bet po visais tavo pranesimais yra tekstas

"--

parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt"

kaip nuluptas:)
-1
2011-04-09 16:22
klaipeda
gaidys ne klubas tie siauliai lopai laiminedami 35 min kaip kazkas sake sugeba pralaimeti tai irodo kad tikri lochai :DDD p.s siaulieti atvaziuok i klp tau is plytos i galva nebent pasiulysiu