Lenkijos pirmenybėse šeštadienį (01.21) sužaistos trejos rungtynės, kuriose sensacijų neužfiksuota. Į aikštę išbėgo trys lietuviai, atstovaujantys trims komandoms: absoliuti čempionato autsaiderė Inovroclavo „Notec“ nusileido dviejų lietuvių Šviecų „Polpak“ ekipai, o Slupsko „Czarni“ patyrė nesėkmę prieš Vroclavo krepšininkus.

„Polpak“ klubas išvykoje 82:64 (28:15, 33:17, 10:21, 11:11) įveikė absoliučią lygos autsaiderę „Notec“ ekipą, kurios negelbėja neseniai į komandą atvykęs Augustinas Vitas.

Šiose rungtynėse A.Vitas vėl buvo naudingiausias „Notec“ gretose. Per 37 minutes puolėjas pelnė 16 taškų (7/14 dvitaškių, 2/6 baudų), atkovojo 11 kamuolių, 3 kartus jį perėmė, bet 4 sykius suklydo.

Tuo tarpu „Polpak“ ekipai 8 taškus (1/2 dvitaškių 1/3 tritaškių, 3/4 baudų) pelnė Andrius Lepinaitis. Per 23 minutes jis taip pat atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Žygimantas Jonušas nerungtyniavo.

Tuo tarpu „Czarni“ ekipa, kurioje rungtyniauja Mindaugas Burneika, išvykoje 79:82 (15:24, 21:27, 15:16, 28:15) nusileido Vroclavo „Era Šlask“ krepšininkams.

Per 15 minučių lietuvis pralaimėtojams pelnė 6 taškus (2/2 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 2/2 baudų). M.Burneika atkovojo 3 kamuolius.

Per 16 rungtynių 12 pergalių iškovojęs „Polpak“ klubas žengia antroje turnyrinės lentelės vietoje. „Czarni“ (10 perg. – 6 pral.) užima ketvirtąją poziciją, o „Notec“ (0-16) žengia paskutiniai, keturiolikti.