Pirmą pralaimėjimą po 17 pergalių iš eilės NCAA čempionate patyrė „Duke Blue Devils“ krepšininkai, 84:87 nusileidę „Georgetown Hoyas“. Duke'o komandos neišgelbėjo net 41 tašką pelnęs J.J.Reddickas.

„Blue Devils“ atstovaujantis Martynas Pocius per 2 aikštėje praleistas minutes pasižymėti nespėjo.

Ketvirtą pralaimėjimą per 16 rungtynių patyrė tris lietuvius turinti „Hofstra Pride“ komanda, 73:89 nusileidusi „Northeastern Huskies“.

Antrą „dvigubą dublį“ iš eilės atliko Aurimas Kieža. Puolėjas per 37 minutes pelnė 15 taškų (5/9 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 13 kamuolių, blokavo 2 metimus, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

Šešias minutes žaidęs Žygis Šeštokas ir 4 minutes aikštėje praleidęs Arminas Urbutis nepasižymėjo.

Naudingas Antano Kavaliausko žaidimas padėjo „Texas A&M Aggies“ 86:81 po pratęsimo įveikti „Iowa State Cyclones“ ir nutraukti trijų iš eilės pralaimėjimų seriją. Vilnietis per 29 minutes pelnė 15 taškų (6/9 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 0/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Vova Severovas buvo rezultatyviausias savo ekipoje, tačiau jo „Oakland Golde Eagles“ 66:75 nusileido „Centenery Gentlemen“. Vilnietis per 36 minutes pelnė 17 taškų (8/10 dvitaškių, 1/6 baudų), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, 4 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Dviejų lietuvių tarpusavio akistatoje rezultatyvesnis buvo Laimonas Kisielius, tačiau pergalę šventė Valdo Vosyliaus „Old Dominion Monrachs“, 65:56 įveikusi „William&Mary Tribe“.

Starto penkete susitikimą pradėjęs L.Kisielius per 21 minutę surinko 16 taškų (4/7 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 5 kartus prasižengė.

V.Vosylius taip pat rungtyniavo starto penkete ir ant parketo praleido 24 minutes, per kurias surinko 11 taškų (4/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/8 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Dvyliktą nesėkmę per 18 rungtynių patyrė „American Eagles“ ekipa, 63:74 nusileidusi „Holy Cross Crusaders“. Trys lietuviai American universitetui pelnė 16 taškų.

Rezultatyviausiai iš lietuvių rungtyniavo Arvydas Eitutavičius, per 27 minutes surinkęs 13 taškų (1/7 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 2/2 baudų), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį.

Linas Lekavičius per 17 minučių pelnė 2 taškus (1/4 dvitaškių), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius, vieną perėmė, bei po 4 kartus suklydo ir prasižengė.

„Centras“ Paulius Joneliūnas per 16 minučių pelnė 1 tašką (0/2 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, blokavo metimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

Dviejų „lietuviškų“ klubų dvikovoje triumfavo Donato Račkausko „Southern Methodist Mustangs“, 80:69 po pratęsimo įveikęs Pauliaus Packevičiaus „Rice Owls“.

D.Račkauskas per 17 minučių pelnė 4 taškus (2/4 dvitaškių), atkovojo 3 kamuolius, po kartą sulydo ir prasižengė.

P.Packevičius per 9 minutes nė karto nemetė į krepšį, atkovojo 4 kamuolius, blokavo metimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Dvyliktą kartą suklupo ir „Citadel Bulldogs“, 57:81 pralaimėję „Furman Paladins“. Pralaimėtojams atstovaujantis Vytautas Valiulis per 10 minučių taškų nepelnė (0/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 0/1 baudos), perėmė 3 ir atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

Penktą pergalę per 16 susitikimų šventė „Tulane Green Wave“ ekipa, 60:52 įveikusi „East Carolina Pirates“. Nugalėtojams atstovaujantis Vytautas Tatarūnas per 10 minučių pelnė 2 taškus (1/4 dvitaškių), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Netikėtą pergalę iškovojo „St. John's Red Storm“ ekipa, 55:50 įveikusi pirmą pralaimėjimą po 15 pergalių patyrusią „Pittsburgh Panthers“ komandą. Nugalėtojams atstovaujantis Tomas Jasiulionis per 4 minutes nepasižymėjo.

Vienos stipriausių NCAA komandų jėgą pajuto „Southern Miss Golden Eagles“ krepšininkai, 68:85 pralaimėję „Memphis Tigers“. Pralaimėtojų komandai atstovaujantis Donatas Visockis per 2 minutes nepasižymėjo.

Aštuntą kartą per 19 susitikimų pralaimėjo Tomo Janušausko „Austin Peay Governors“ ekipa, 67:77 pralaimėjusi „Chattanooga Mocs“. Lietuvis per 2 minutes nepasižymėjo.

" Na kai kurie lietuvaiciai tikrai dziugina, ypach Vova:) "< ---- Jis ypac lietuvis