Triuškinamą pergalę Didžiosios Britanijos čempionate iškovojo Plimuto „Raiders“ (19-14) ekipa, kuriai atstovauja Evaldas Žabas. Ji savo aikštėje 108:74 (34:20, 27:13, 27:24, 20:17) sutrypė Vortingo „Thunder“ (5-28) klubą.

Žabas per 18 minučių pelnė 18 taškų (7/7 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Trečią pergalę paeiliui įsirašė Tomo Janušausko Gildfordo „Heat“ (17-16) komanda, namuose 91:66 (31:12, 23:19, 17:20, 20:15) sutriuškinusi Lesterio „Riders“ (17-16) krepšininkus.

Nugalėtojų gretose Janušauskas ant parketo praleido 9 minutes, surinko 4 taškus (2/2 dvitaškių, 0/1 baudos), sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį, 1 sykį suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Lengvą pergalę taip pat pasiekė ir Vusterio „Wolves“ (15-18) ekipa su Aleksu Zimnicku. Ji svečiuose 109:86 (31:27, 21:22, 29:25, 28:12) nepaliko vilčių Češyro „Jets“ (20-13) žaidėjams.

Zimnickas per 3 minutes nepasižymėjo.

Atrinkti (0) Visi (11)
zmogus su sijonu ant veido

Tai idomu ka tada su rytu jie padarytu:DDD vieni vartai:D

nemanau kad ten yra komandu kurios nugaletu ZALGIRI. Lietuvoje tokiu nera, tai ka jau kalbet apie anglus:D
2011-04-12
+1
to zmonems su sijonais
Iš kur tokios žinios??Neseniai prieš kelis metus Anglijos čempionai nuo "Šiaulių" gavo, nestipresnės ten komandos nei "Ventspils", nematau pro kur čia patvarkytų Žalgirį
2011-04-12
+1
to zmogus su sijonu
Nu nelengvai , bet po atkaklios kovos tai jo :)
2011-04-12
-2
Anglijoje yra bentjau 4 komandos kurios galetu lengvai patvarkyt zalgiri
2011-04-12
-2
ssss
nepasakyciau , kad NKL AR RKL... sakyciau LKL , nes ten juodziai fizishkai pajegesni gerokai nei musu Neptunu slunkiai ...
2011-04-12
-2
Kiesa500ta anglijos lyga yra tokio pačio lygio kaip ir NKL/RKL

gal ir taip, bet lietuvos rytas nuo Braitono "Bears" vis tiek sykį pasipurtė
2011-04-11
+7
dergiatės kaip šmikiai,bet ar bent esat matę kaip vaikis žaidžia?
2011-04-11
-5
Cia panasei lyg butu, Mazutis pelne daugiau tasku nei zaide minuciu. 1minute, 2 taskai :DDDD