„Panevėžys“ pakilo iš LKL turnyrinės lentelės dugno. Sekmadienį (01.22) Kaune panevėžiečiai 77:59 (23:12, 19:14, 17:22, 18:11) įveikė vietos „Atletą“ ir nustūmė kauniečius į patį lentelės dugną.

„Atletas“ atsiliko nuo mačo pradžios, o po 13 taškų be atsako „Panevėžys“ antrajame kėlinyje atitrūko 32:12. Šeimininkai vijosi varžovus ir ketvirtajam kėliniui įpusėjus po 7 iš eilės Rido Globio taškų skirtumas sumenko iki 7 taškų – 59:66.

Visgi tuomet dvitaškį įmetė Giedrius Jankauskas, o Abdullas Millsas surinko 5 ir leido panevėžiečiams vėl atitrūkti. Per paskutines 5 minutes ir 3 sekundes nė taško nepelnę kauniečiai buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą.

„Atletas“: Ridas Globys 15 taškų, Julius Mykolaitis 11, Egidijus Mikalajūnas 9, Robertas Stankevičius 8.

„Panevėžys“: Tomas Gaidamavičius 25 (6/7 tritaškių), Abdulas Millsas 15 (8 atk. kam.), Giedrius Jankauskas 12 (5 rez. perd.), Aurimas Statkus 11 (7 atk. kam.), Osvaldas Mačernis (9 atk. kam.) ir Paulius Abramavičius po 7.

Panevėžiečiai su Vilniaus „Sakalais“ dalijasi 6-7 vietomis LKL čempionate, o „Atletas“ nusirito į turnyrinės lentelės dugną.