Maskvos CSKA su Ramūnu Šiškausku Rusijoje užima ketvirtąją vietą
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Dar vieną netikėtą pralaimėjimą Rusijos čempionate patyrė Jono Kazlausko treniruojama Maskvos CSKA (13-8) ekipa. Šalies čempionai išvykoje 89:94 (18:18, 17:23, 24:14, 19:23, 11:16) po pratęsimo turėjo pripažinti „Nižni Novgorod“ (8-13) krepšininkų pranašumą.

Pralaimėjusių gretose rezultatyviausiai žaidė Ramūnas Šiškauskas. Lietuvis per 28 minutes pelnė 17 taškų (2/2 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 7/8 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas, 3 kartus prasižengė ir surinko 22 naudingumo balus.

Tai buvo antroji armiečių nesėkmė paeiliui.

„Nižni Novgorod“: Nemanja Protičius 20, Artemas Yakovenka 19, Olegas Baranovas 12, Alexanderis Pustohvaras 11, Andrey Ivanovas 10.

CSKA: Ramūnas Šiškauskas 17, Matjažas Smodišas 16, Alexejus Švedas 12, Sani Bečirovičius 11.

2011-04-14 10:05
8 CSKA pralaimėjimai ir visi netikėti :) neatsibodo dar tas žodis? nėra CSKA šiuo metu ta, kuri netikėtai pralaimi... jie pralaimi gan pelnytai dabar, tad nėra ko čia nuvalkioti to žodžio :) nors sezonas manau dar nebaigtas, atkrintamosiose turėtų vistiek armiečiai parodyti savo sukauptą patirtį...
2011-04-14 02:17
pažvelkim tiesai į akis...Tokio Šiškos vedimo tai neduok dieve. Visiškas lavonas. Gynyboj stovi, puolime stovi. Gauna kamuolį iškart meta. Kelis pataikė tai dar gerai buvo. O per pratęsimą tai visiška tragedija. Skaityk CSKA 4 prieš 5 žaidė, kai Šiška aikštėj buvo.

Nu siaip ne pora imete, o tik 1 metima pramete is zaidimo,o puolime tikrai nestovejo jeigu 5 prazangas isprovokavo
2011-04-13 22:53

Kol už Lietuvą lošė, tai geras buvo?
2011-04-13 21:53
CSKA reikia tiesiog gero Įžaidejo.
2011-04-13 21:47
Oi tures darbo kazlauskas vasara jei isliks komandoj. Puse komandos zaideju jei ne daugiau reik mest is jos. Ydomu kas ten toks protingas surinko savanaudzius ir senius i viena komanda.
+1
2011-04-13 21:35
neblogas tadas tas menamas 5 zaidejas, rezultatyviausias, apuoke... o kazlauska kita sezona gali ir nelikt, jei suda mals toki cska
2011-04-13 21:25
pažvelkim tiesai į akis...
-1
2011-04-13 21:22
kazlauskas visai nie prie ko zaideju problema lb didele tokie kaip langdonas goldenas ir gordonas yra savanaudziu sutve jie zlugdo komanda.
+1
2011-04-13 21:06
na cai lb ydomiai viskas vyksta, bet zinoma sezonas dar nebaigtas ir turi kovot iki galo, nes cska dar laukia VTB finalo ketvertas kuriame manau turi pasirodyt gerai, nes kitaip gali ir kazlausko kede pradet, drebet, nes kolkas nieko ispudingo jis cia nedemonstruoja ....