Lenkijos pirmenybėse sekmadienį (01.22) buvo sužaisti trys susitikimai. Pergalę iškovojo Vloclaveko „Anwil“ ekipa, savo aikštelėje 75:64 (17:17, 24:11, 23:13, 11:23) palaužusi Gdansko „Polpharma“ ekipą.

Nugalėtojams Marius Prekevičius per 12 minučių pelnė 3 taškus (1/1 dvitaškio, 0/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo vieną kamuolį ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

„Anwil“ ekipa, turinti devynias pergales ir septynis pralaimėjimus, užima šeštąją turnyrinės lentelės vietą.

•

Tryliktąją pergalę Lenkijos pirmenybėse iškovojo du lietuvius turinti Sopoto „Prokom Trefl“ ekipa. Ji išvykoje tik po labai atkaklios kovos 101:99 (29:25, 17:24, 33:29, 22:21) palaužė Koszalino „Gaz“ krepšininkus.

Tomas Masiulis nugalėtojams per 18 minučių pelnė 4 taškus (0/2 dvitaškių, 4/6 baudų) ir atkovojo vieną kamuolį.

Tomas Pačėsas per 34 minutes surinko 8 taškus (1/1 dvitaškio, 2/5 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius ir atliko net 11 rezultatyvių perdavimų.

Sopoto klubas, iškovojęs trylika pergalių ir patyręs tris nesėkmes užima pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

•

Kitose sekmadienio rungtynėse triuškinantį pralaimėjimą patyrė Bydgoščiaus „Astoria“ komanda. Ji išvykoje 65:106 (15:35, 14:27, 19:17, 17:27) pralaimėjo Ostravo „Stal“ krepšininkams.

Arvydas Čepulis pralaimėjusiems per 21 minutę pelnė 4 taškus (1/3 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 2/2 baudų) ir atkovojo 3 kamuolius.

Aivaras Kiaušas per 10 minučių pataikė abu mestus baudos metimus ir surinko 2 taškus, tačiau aikštę paliko dėl 5 asmeninių pražangų.

„Astoria“ ekipa, turinti devynias pergales ir septynis pralaimėjimus, užima septintąją turnyrinės lentelės vietą.