Iš nesėkmių duobės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) lipa Denverio „Nuggets“ (23 pergalės – 19 pralaimėjimų) ekipa. Ji San Antonijuje 89:85 (22:16, 25:32, 18:18, 24:19) įveikė „Spurs“ (31-10) ir iškovojo penktą pergalę iš eilės.

Po trijų kėlinių svečiai atsilikinėjo vienu tašku, tačiau po Earlo Boykinso metimo išsiveržė į priekį (69:68) ir nebepaleido persvaros iš savo rankų. Naudingai rungtyniavęs E.Boykinsas per paskutinįjį kėlinuką surinko 9 taškus.

Tuo tarpu „Spurs“ lyderis Timas Duncanas per visą antrą rungtynių dalį „iš žaidimo“ pataikė tik vieną metimą. San Antonijaus ekipoje dėl traumos nerungtyniavo Emanuelis Ginobili.

„Nuggets“ ekipai atstovaujantis Linas Kleiza aikštėje trenerio sprendimu nepasirodė.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 20 taškų (4/19 metimų), Earlas Boykinsas 19, Andre Milleris 15 (10 rezultatyvių perdavimų, 7 atkovoti ir 5 perimti kamuoliai), Francisco Elsonas 13, Kenyonas Martinas 12.

„Spurs“: Nazras Mohammedas 17 (12 atk. kam.), Timas Duncanas 14 (13 atk. kam.), Tony Parkeris 13, Brentas Barry 12.

„Nuggets“ pirmauja Šiaurės vakarų divizione ir Vakarų konferencijoje žengia trečioje vietoje. Tuo tarpu „Spurs“ su Dalaso „Mavericks“ pirmauja Vakarų konferencijoje.