Praėjusią naktį Denverio „Nuggets“ tapo geriausią rezultatą turinti komanda, kurioje rungtyniauja lietuvis. Iš trijų praėjusią naktį žaidusių ekipų su lietuviais pergalę šventė tik klubas, kuriam atstovauja Linas Kleiza.

„Nuggets“ (24 perg. – 19 pral.) namie 107:101 (26:22, 26:32, 25:19, 30:28) įveikė Toronto „Raptors“ (14-28) ir iškovojo šeštąją pergalę iš eilės. Tokios pergalių serijos šį sezoną „Nuggets“ dar neturėjo.

Per didžiąją pertrauką „Raptors“ pirmavo 54:52, tačiau Carmelo Anythony pelnė 5 taškus iš eilės ir iniciavo „Nuggets“ spurtą 11:2. Nors Toronto krepšininkams beprasidedant ketvirtajam kėliniui pavyko priartėti iki 77:81, netrukus Kenyonas Martinas įmetė du baudos metimus, kurie iniciavo spurtą 15:4. Po to „Raptors“ nebeatsitiesė.

Šį kartą „Nuggets“ gretose vėl sėkmingai pasirodė L.Kleiza. Jis per 9 minutes suspėjo pelnyti 8 taškus (2/3 dvitaškių, 4/5 baudų). Puolėjas atkovojo kamuolį, blokavo metimą, bet 2 sykius suklydo ir kartą prasižengė.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 37 taškai (13/16 metimų), Kenyonas Martinas 25 (12 atk. kam.), Earlas Boykinsas 16, Linas Kleiza 8, Andre Milleris (11 rez. perd.) ir Earlas Watsonas po 7.

„Raptors“: Mike'as Jamesas 22, Jalenas Rose'as 21, Chrisas Boshas 18, Charlie Villanueva 12.

•

Toliau itin banguotai ir nestabiliai rungtyniauja Indianos „Pacers“ (21-19) ekipa. Praėjusią naktį išvykoje 94:104 (24:24, 32:24, 15:27, 23:29) pralaimėjusi Atlantos „Hawks“ (11-28) klubui, ji suklupo trečiąsyk iš eilės.

Įpusėjus trečiajam kėliniui „Pacers“ pirmavo 75:71, tačiau tuomet įkrito į duobę, o tuo pasinaudoję šeimininkai laimėjo atkarpą 14:6. Ji leido „Hawks“ išsiveržti į priekį 75:71. Iki mačo pabaigos likus kiek mažiau nei aštuonioms minutėms „Pacers“ sumažino skirtumą iki 82:85, bet spurtas 11:3 palaidojo visas Indianos ekipos viltis švęsti pergalę.

Šį kartą Šarūnas Jasikevičius į nugalėtojų krepšį įmetė 8 taškus (4/5 dvitaškių, 0/3 tritaškių). Lietuvis per 22 minutes atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.

„Hawks“: Joe Johnsonas 28, Alas Harringtonas 20, Tyronnas Luo 15 (7 rez. perd.), Marvinas Williamsas 13.

„Pacers“: Jermaine'as O'Nealas 24, Stephenas Jacksonas 21 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Jeffas Fosteris 12, Fredas Jonesas 10.

•

Tryliktą kartą šį sezoną į aikštę išbėgo Arvydas Macijauskas, tačiau Naujojo Orleano/Oklahomos „Hornets“ (20-21) išvykoje 78:91 (22:25, 17:17, 16:36, 23:13) nusileido Bostono „Celtics“ (17-24).

„Hornets“ laivą paskandino Ricky Davisas. „Celtics“ žaidėjas trečiajame kėlinyje pelnė 17 taškų – daugiau nei visa „Hornets“ ekipa – ir daugiausiai prisidėjo, kad prasidedant ketvirtajam kėliniui Bostono klubas pirmautų 23 taškų pranašumu.

Aikštėje A.Macijauskas pasirodė iki mačo pabaigos likus 6 minutėms su puse, o „Hornets“ atsilikinėjant 22 taškų skirtumu. Iki mačo pabaigos žaidęs lietuvis pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio), atkovojo ir perėmė po kamuolį bei kartą prasižengė.

„Celtics“: Ricky Davisas 32 (8 rez. perd.), Ralfas LaFrentzas 18, Paulas Pierce'as 16 (9 atk. kam.), Delonte'as Westas 8.

„Hornets“: Davidas Westas 21, J.R.Smithas 16 (12 minučių), Chrisas Paulas ir Davidas Masonas po 8.