Lietuvos krepšininkai praėjusiais metais iškovojo pasaulio čempionato bronzos medalius
Lietuvos krepšininkai praėjusiais metais iškovojo pasaulio čempionato bronzos medalius
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Šiandien Klaipėdoje įvyko Lietuvos krepšinio federacijos Vykdomojo komiteto posėdis.

Iš pradžių buvo patvirtintas 2011 m. LKF biudžetas. Šiais metais jis bus 6,14 mln. litų. Šią sumą sudaro 2,7 mln. valstybinio finansavimo ir 3,44 mln. rėmėjų lėšų.

Lietuvos rinktinių finansavimui šiais metais bus skirta 3,42 mln. litų (1,648 mln. valstybinis finansavimas ir 1,772 mln. rėmėjų lėšų). Vyrų rinktinės reikmėms numatyti 1,69 mln. litų, moterų – 640 tūkst., septynioms jaunučių, jaunių ir jaunimo rinktinėms (merginų U16, U18 ir U20, vaikinų U16, U18, U19 ir U20) – po 150 tūkst., veteranų komandai – 20 tūkst., kurčiųjų ir neįgaliųjų ekipoms – po 10 tūkst.

Taip pat buvo suformuoti tikslai šiais metais Europos ir pasaulio čempionatuose dalyvausiančioms komandoms. Lietuvos vyrų rinktinei iškelta užduotis patekti į finalą, o moterų komandai - užimti vietą pirmajame penketuke (2-5 vietos suteikia galimybę dalyvauti papildomame Olimpinių žaidynių atrankos turnyre). Vietų ant prizininkų pakylos taip pat tikimasi iš Lietuvos 18-mečių, 19-mečių ir 20-mečių vaikinų rinktinių, o iš 16-mečių ir studentų (dalyvaus Universiadoje) rinktinių tikimasi patekimo į geriausiųjų ketvertus.

18-metėms ir 20-metėms merginoms keliamas tikslas Europos čempionatuose užimti 3-8 vietas, o 16-metėms – patekti į Europos B diviziono čempionato finalą. Iš studenčių rinktinės tikimasi 5-8 vietų.

Anksčiau buvo numatyta, kad pereinamosios rungtynės tarp NKL čempionų ir LKL 12-osios vietos (Palangos „Naglis“) vyks gegužę. Gavus abiejų lygų prašymus paankstinti šią datą, nuspręsta, kad pereinamųjų rungtynių serija iki dviejų pergalių vyks balandžio 26, 29 ir gegužės 1 (jei reikės) dienomis.

Taip pat kalbėta apie legionierių limito nustatymą 2011-2012 m. LKL ir NKL čempionatų dalyviams. Nuspręsta palikti galioti 2010-2011 m. galiojusius apribojimus. LKL klubai ir toliau galės per vienerias rungtynes naudotis 5 legionierių paslaugomis, o 6-ąjį galės pasitelkti sumokėję 50 tūkst. litų mokestį. NKL ekipos ir toliau per rungtynes galės turėti po 2 užsieniečius.

LKF vykdomasis komitetas nusprendė, kad LKF turėtų siekti teisės surengti 2015 m. Europos moterų krepšinio čempionatą. Be to, LKF nariais šiandien tapo Kelmės „Grankuras“ ir Plungės krepšinio klubas „888” (RKL rungtyniaujanti „Plungė“).Rodyti komentarus
1 2 3  »
2011-04-20 16:10
visu pirma reikia paet kokia rinktine Kemzura pasirinks, o siaip be Kleizos aukstai nekopsim, nes reikalingas uztikrintas lyderis tiems lemiamiems metimams, esant lygiam rezultaui. Manau ir isejimas 1/4 butu norma.Jei daugiau tai tai jau labai gerai.

As daugiau matau sansu Londone 2012, jei aisku iseisim ten, nes tada zibetu ne tik Kleiza, bet ir Motiejunas su Valanciunu butu isauge.Juskeviciaus zvaigzde patekes(naujasis lietuviskas Navarro), dar ir Pocius, Maciulis, Kalnietis, Jankis, Seibutis irgi savo pike sedes.

O siemet noreciau, kad Kemzura paimtu Juskeviciu, aisku, jis turi irodyt savo verte per ir noreciau dar bent Motiejuno ar Valanciuno.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-04-20 16:00
Lažinamės, kad Lietuvos rinktinė bus finale? :)
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2011-04-20 15:49
2 As
nesuprantu, kodel taip nuvertinai Seibuti, manau, jis gali buti vienas LT rinktines siu metu atradimu, turint galvoje, kaip stabiliai jis varo Turkijoje. Andriuskeviciu ir Klimaviciu, be abejo, yra kam pakeisti.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-04-20 13:49
winipaS
NEREIK PER DAUG ISPUSTI,NES BUS KAIP ISPANIJOJ ISPANAMS,AISKU PRIVALO ZAISTI FINALE,BET NEREIK ZAIDEJU PERVERTINTI,TEGUL IRODO NE KALBOM,O PASIEKIMU
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-04-20 12:16
lorkis
Nereikejo taip skelbtis..
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-04-20 11:43
As
Bus kaip per pasaulio cempionata. Visi nurasinejo ta rinktine - matem ka jie pasieke. Siais metais tikiuos to paties. Cia musu lietuviu mentalitetas - visada verkt. Pateksim i ketverta, paskui kaip dievas duos. Del lyderio - manau saras zais taigi kam vadovaut bus. Sakot jam 35 - paziurekit ka jis su rytu padare siais metais. Del kleizos netekties - ksystofas vietoje andriuskeviciaus, motiejunas - vietoje klimo, kauke vietoje geceviciaus ar seibucio ir padengsim jo netekti. Biski optimizo ir negruzinkit vyru dar neprasidejus cempionatui.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-04-20 10:12
Justas
Aš, kaip žmogus kuris jaučia įvairius psichologinius dalykus, galiu pareikšti, kad gali būti fiasko, bet tikiuosi, kad taip nebus, nes žinau, kad gali ir viskas baigtis gerai. Ar žinote, kad Lietuva, išėjus fenomeliai Sabonio kartai, niekada nelaimėjo du metus paeiliui medalių. Taigi pagal šią taisyklę išeitų, kad šiemet nelaimėsim. Tik Sabo kartai vienąsyk pavyko – 1995, 1996, vėliau gi, tik po fiaskų laimėdavome medalius! Be to, L. Kleizos niekas nepakeis, L. Kvedaravičius klysta. Dar vienas nerimas, tai Lietuvai pirmas kartas, kai bus krepšinio čempionatas Lietuvoje dabartiniais laikais ir neaišku ar nepakenks ta euforija? Nerimą kelia ir tai, ar nepakenks spaudimas, kad mes šeimininkai ir butinai turime laimėti, o po pernykščio gero žaidimo krepšinio visuomenė galvoja, kad jei pasaulio čempionate buvome treti, tai europos, kuris dar vyks Lietuvoje, tai tikrai laimėsime dar aukštesnę vietą. NEGALIMA TAIP GALVOTI! Tai kita istorija, tada niekas nesitikėjo, žaidėjams nebuvo tokio didelio spaudimo, kokį jaus už trijų su viršum mėnesių. Be to, tada varžovai mūsų nevertino, kaip vertins dabar! BUS LABAI SUNKU IR NEGALIMA PER DAUG PASITIKĖTI SAVIMI, SUNKU GALI BŪTI NET SU BRITAIS! Mokykimės iš savo klaidų, Ltu su Sabu ir Karniu priešakyje gavo nuo čekų per Eurobasket 1999! Per Eurobasket 2001 gavom nuo latvių, o 2003 juos įveikėme tik po pratesimo, neužmirškime ir 2009 metų fiasko, kai lenkai mus ištvatino. Bus labai labai sunku. Mano čempionatų stažas labai didelis, todėl žinau, ką sakau.
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2011-04-20 08:55
SirgaleNr1Tai gal čia pusę komentavusių net nežiūrėkit to čempionato, nes jūs ir taip jau žinot, kad bus fiasko ir net iš grupės neišeisim. Kam jum reikia tada be reikalo laiką gaišint jei jau tjp viską žinot? Ir aplamai nesuprantu kaip taip galima sakyt kai dar net sudėtis rinktinės neaiški, o ir šiaip argi tikras fanas nurašytų savo komandą iki čempionato likus dar tiek laiko kai dar visiškai niekas neaišku. Kažkaip kyla tokia mintis, kad gal čia tokie pesimistai tie, kurie bilietų negavo ir db taip savo pyktį išlieja ;D Aš tai visad tikiu mūsų komanda ir tkr manau realu nemažai pasiekt šiam čempionate. O tikslai yra keliami visada ir visoms komandoms. Gal jie ir aukštoki, bet mes jau esam įrodę, kad galim. Ir bus įdomu sužinot ar tie pesimistai kurie čia jau nurašinėja mūsų rinktinę, kurios net sudėties nežino išdrįs ją palaikyt čempionato metu.


Aš tau pritariu ,jei esat tokie žiniuoniai ,tai nežiūrėkit laiką tik sau gaišinsit ir aš manau ,kad kandidatų sąrašas į rinktinę bus didesnis ,nei per pasaulio čempionatą .

klpkaip gali iskelt toki tiksla jai net jie nezino kas zais uz ta rintine labai jau keista ,mano asmenine nuomene jai enbus nei siskos nei saro ar songailos gerisausiu atveju pateksim pateksim i 6 , nes zais vien tik pernikstis vadinmas jaunimass nors ten jau netoks ir jaunimas visem apie 25 metus o dar kleizos nebsiu tai tikrai niuri ateitis aluke siemet manau bus laimingi musu kasiorai nes metus pertaruka tures nes i olimpines jiems pault tas pats kaip i kosmosa paprastam zmogeliui nuskrist


Tai nežiūrėk EC čempionato jei toks žiniuonis esi.Ir ką čia svaiksti ,kad 25 metai yra jau nejauni.Ir sakai bl* nepapulsim į olimpines?Ar nebuvo prieš EC 2003 ,kad nieko nepasieksim galim pasvajoti apie olimpines ar ne taip buvo ,a?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-04-20 01:33
PAMINĖSIT MANO ŽODĮ
DUODU 100%, KAD LIETUVIAI NELAIMĖS EUROPOS ČEMPIONATO 2011 LIETUVOJE IR NEPRIKLAUSOMAI NUO SUDĖTIES.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2011-04-20 01:13
klp
kaip gali iskelt toki tiksla jai net jie nezino kas zais uz ta rintine labai jau keista ,mano asmenine nuomene jai enbus nei siskos nei saro ar songailos gerisausiu atveju pateksim pateksim i 6 , nes zais vien tik pernikstis vadinmas jaunimass nors ten jau netoks ir jaunimas visem apie 25 metus o dar kleizos nebsiu tai tikrai niuri ateitis aluke siemet manau bus laimingi musu kasiorai nes metus pertaruka tures nes i olimpines jiems pault tas pats kaip i kosmosa paprastam zmogeliui nuskrist
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-04-20 00:43
Tai gal čia pusę komentavusių net nežiūrėkit to čempionato, nes jūs ir taip jau žinot, kad bus fiasko ir net iš grupės neišeisim. Kam jum reikia tada be reikalo laiką gaišint jei jau tjp viską žinot? Ir aplamai nesuprantu kaip taip galima sakyt kai dar net sudėtis rinktinės neaiški, o ir šiaip argi tikras fanas nurašytų savo komandą iki čempionato likus dar tiek laiko kai dar visiškai niekas neaišku. Kažkaip kyla tokia mintis, kad gal čia tokie pesimistai tie, kurie bilietų negavo ir db taip savo pyktį išlieja ;D Aš tai visad tikiu mūsų komanda ir tkr manau realu nemažai pasiekt šiam čempionate. O tikslai yra keliami visada ir visoms komandoms. Gal jie ir aukštoki, bet mes jau esam įrodę, kad galim. Ir bus įdomu sužinot ar tie pesimistai kurie čia jau nurašinėja mūsų rinktinę, kurios net sudėties nežino išdrįs ją palaikyt čempionato metu.
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2011-04-19 23:53
rf
Eilini karta federacija kelia tikslus nezinodama, kas zais uz rinktine. Negi seniui salciui vis nedaeina pasimokyt is savo klaidu, kad paskui nelikt durneliu...? Pist iskelia tiksla, paskui paaiskeja, kad keli pagrindiniai nelos, tada vel kausu posedis, ir tiksla keicia... Nu ar ne durniai esat garastas su balciunu?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-04-19 22:14
Wattzlal123Na nezinau nemanau, kad reikia papildomo spaudimo zaidejams, jiems jau ir taip sunku kai negali pavest savo mylimu fanu :) O tau superfanas galiu pasakyt senai visiem zinoma fraze, kad aiksteleje zaidzia zaidejai, o ne pavardes :)Kažką aš tau sakiau apie pavardes? Aš sakiau, jog savą komandą reikia palaikyti, o ne laidoti jog iš grupės vos išeis. Spaudimas? Čia tik jum sirgaliam ir yra spaudimas. Jie kiekvieną dieną su juo susiduria, ir neturėtų reikšminti tokių dalykų..


Zmogau, gi ne i tave kreipiaus, matai kad yra vartotojas su nicku superfanas, butent ta ir sakiau,kad nieko negalima nurasyt :)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-04-19 22:09
geras
pirma tegul nueina iki pusfinalio,po to jau burtai ir nervu karas cia bet kas gali paslysti,kazko man nepatinka kad taip aukstai keliama kartele,aisku norisi tu medaliu,bet kaip daznai istorija parodo aukstai sokes zemai......
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2011-04-19 21:37
Johnny
Nu naxrena skelbti viesai tuos tikslus?!!! Taigi jau ne pirma karta kai po to nieko nesigauna!!! Asilu gauja bl ten sedi kuri niekaip nepasimoka is klaidu!
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-04-19 21:27
MikimauzasExtraROMEOAnksčiau buvo numatyta, kad pereinamosios rungtynės tarp NKL čempionų ir LKL 12-osios vietos (Palangos „Naglis“) vyks gegužę.kas zinote kodel pasvalys zais su palanga o ne su alytum?Dėl to ,nes Alytus turi naują areną ir fanų .O Naglis neturi savo padorios arenos.


nes Alytus automatiskai iskrenta,o pries paskutine komanda zaidzia del islikimo
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-04-19 21:11
ZG
Kaip sakoma - aukstai kiles, zemai krisi.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-04-19 20:59
na pagyvensim pamatysim,.. bet manau kad finale lietuviu nebus
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-04-19 20:47
ExtraROMEOAnksčiau buvo numatyta, kad pereinamosios rungtynės tarp NKL čempionų ir LKL 12-osios vietos (Palangos „Naglis“) vyks gegužę.kas zinote kodel pasvalys zais su palanga o ne su alytum?


Dėl to ,nes Alytus turi naują areną ir fanų .O Naglis neturi savo padorios arenos.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-04-19 20:46
Bet paskaitau komentarus vajezau kaip baisu .Be Kleizos mes neišeisim iš grupės ,be Kleizos nelaimėsim medalių ,tai pala pala ,tai ką Kleiza vienas lošė vienas pelnė 70 ar 80 taškų?? .Atsigaukit ir labiausiai Super Fanas su medžiu Anonimu .Tai kaip buvo ,kai atėjo 2000 metai ,kai pasikeitė karta.Be Sabonio mes niekur nenueisim ,be Marčiulionio medalių nelaimės ar ne taip buvo? Ir taip Lietuva gan stiprių žaidėjų Kleizos pamainai pvz. kaip broliai,Motiejūnas ,Kuzminskas . O jūs dar verkiat .Atsigaukit po galais jei jūs taip manot eikit palaikykit lenkus ypač Anonimui ir Super Fanui arba ispanus ,graikus ,turkus ir taip toliau ,nes jau vemti verčiat ,kad nieko nelaimėsim.
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 54

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas