Lengvą pergalę antroje pagal pajėgumą Rusijos lygoje iškovojo Surguto „Universitet-Yugra“ (30-9) komanda, kurios garbę gina Linas Lekavičius. Ji savo aikštėje 88:62 (23:15, 24:8, 18:17, 23:22) sutriuškino kito lietuvio Arno Labucko „Rjazan“ (14-23) ekipą.

Nugalėtojams Lekavičius per 24 minutes pelnė 8 taškus (3/6 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/6 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, tačiau 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Labuckas aikštelėje praleido 23 minutes ir pralaimėjusiems surinko 7 taškus (1/5 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 2/2 baudų), sugriebė 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, privertė varžovus 2 sykius prasižengti, 4 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Universitet-Yugra“ vienuolikos komandų turnyre dalijasi 1-2 vietas, o „Rjazan“ žengia aštunta.

2012-10-09 15:13