Rusijos Superlygoje A dvyliktąją pergalę iškovojo Kazanės „Uniks“ ekipa su dviem lietuviais. Antradienį (01.24) „Uniks“ išvykoje 80:73 (15:28, 19:13, 25:24, 21:8) palaužė Algirdo Brazio treniruojamus Sankt Peterburgo „Spartak“ krepšininkus, kuriems tai buvo jau tryliktoji nesėkmė.

Po dviejų kėlinių 7 taškų pranašumą dar turėjo „Spartak“ ekipa (41:34), tačiau užtikrintai sužaidę antrąją rungtynių pusę kazaniečiai šventė pergalę.

Saulius Štombergas į pralaimėjusių krepšį per 18 minučių įmetė 5 taškus (1/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojo vieną kamuolį, tačiau kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Kšystofas Lavrinovičius per 23 minutes surinko 6 taškus (2/5 dvitaškių, 0/5 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, blokavo vieną varžovo metimą bei 3 kartus pažeidė taisykles.

Kazanės ekipa, turinti dvylika pergalių ir tris nesėkmes, užima antrąją turnyrinės lentelės vietą, tuo tarpu A.Brazio auklėtiniai, iškovoję vos dvi pergales ir patyrę trylika pralaimėjimų, – dvyliktąją.

sunkiai kazanei sekesi, tikrai sunkiai, nera tokia galinga ekipa, nors zaidzia garsus krepsinikai joje, pradejau abejot kazanes klubo galimybemis, rusijoj, kaip nors manau iskovos medalius,nors yra dar sesios panasaus pajegumo komandos, neskaitant cask, kuri, sutikite, yra siek tiek stipresne uz kitas, o uleb turnyre bus matyt, nors pirmas varzovas, tikrai galinga komanda, su bodiroga priesakyje...