Ukrainos lygos atkrintamąsias netikėtu pralaimėjimu pradėjo Michailo Anisimovo atstovaujama Kijevo „Budyvelnik“ ekipa. Ji namuose 71:76 (24:10, 16:20, 19:28, 12:18) nusileido Dnepropetrovsko „Dnipro“ krepšininkams ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 0-1.

Anisimovas per 16 minučių pelnė 4 taškus (2/4 dvitaškių), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau po 1 sykį suklydo bei prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

Apmaudų pralaimėjimą pirmose ketvirtfinalio rungtynėse patyrė Nikolajevo MBC klubas su Andriumi Mažučiu. Mažeikiškio komanda išvykoje 79:82 (16:25, 12:16, 14:15, 30:16, 7:10) po pratęsimo pralaimėjo Ivano Frankovskio „Goverla“ žaidėjams ir serijos rezultatas tapo 0-1.

Pralaimėjusių gretose Mažutis aikštelėje praleido 25 minutes, pasižymėjo 4 taškais (0/2 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/2 baudų), sugriebė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus prasižengė ir suklydo bei surinko 3 naudingumo balus.

2011-04-21 23:50