Rolando Jaručio treniruojama Mariupolio „Azovmaš“ komanda pralaimėjimu baigė VTB Vieningosios lygos finalinį ketvertą. Ji „mažajame“ finale 75:95 (9:27, 26:27, 17:14, 23:25) pralaimėjo praėjusį savaitgalį Europos taurę iškovojusiai Kazanės „Uniks“ komandai.

Rungtynių baigtis tapo aiški dar po pirmojo kėlinuko, kuomet rusai pirmavo 18 taškų persvara (27:9), o iki didžiosios pertraukos ją padidino iki 19 (54:35).

„Uniks“ ekipa šiose rungtynėse tritaškius metė 47,6 proc. taiklumu (10/21), o dvitaškius 61,5 proc. taiklumu (24/39).

„Uniks“: Marko Popovičius ir Ricky Minardas (7 atk. kam.) po 22, Kelly McCarty ir Vladimiras Veremejenka po 15.

„Azovmaš“: Piere'as Pierce'as, Drago Pasaličius ir Charlesas Thomas po 15 (8 atk. kam.), Ramelas Curry 11.

2011-04-23 23:16
Popas nuostabus:) kaip visi sakytu i zalgiri ji:DDDD