Beno Veikalo ir Andriaus Šležo atstovaujama „Prostejov“ ekipa atsidūrė per žingsnį nuo Čekijos čempionato pusfinalio. Lietuvių komanda išvykoje 93:73 (21:26, 27:22, 25:13, 20:12) sutriuškino Opavos „Breda & Weinstein” krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.

Nugalėtojams Šležas per 23 minutes pelnė 10 taškų (4/5 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, 4 kartus prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Veikalas aikštelėje praleido 31 minutę, surinko 12 taškų (3/5 dvitaškių, 2/7 tritaškių), sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, privertė varžovus 2 kartus prasižengė, tačiau 1 sykį suklydo, 2 kartus prasižengė ir surinko 9 naudingumo balųs.

Pirmąjį serijos mačą 87:61 taip pat laimėjo „Prostejov“.

2012-10-09 17:28